Sprzedaż - Działka 6000 m² na Korfu

Grecja Wyspy Jońskie Prefektura Korfu Korfu
175 000 €
29 €/m²
Property 33679 photo 1
Property 33679 photo 2
Property 33679 photo 3
Property 33679 photo 4
Property 33679 photo 5
Property 33679 photo 6
Property 33679 photo 7
Property 33679 photo 8
Property 33679 photo 9

Details

  • Odległość do morza: 3500 m
  • Odległość do najbliższego miasta: 37 km
  • Odległość od lotniska: 22 km

Opis

Na sprzedaż Działka6000 metrów kwadratowych na Korfu. Nieruchomość oferuje piękny widok na morze, na góry, na las.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
220 000 € 195 000 € 27 €/m²
  • Kod obiektowy 31501
  • Metry kw. 7000 m²
  • Odległość do plaży 6000 m
Sprzedaż
200 000 € 266 €/m²
  • Kod obiektowy 50849
  • Metry kw. 750 m²
  • Odległość do plaży 100 m
Sprzedaż
160 000 € 40 €/m²
  • Kod obiektowy 36199
  • Metry kw. 4000 m²
  • Odległość do plaży 150 m
Sprzedaż
200 000 € 148 €/m²
  • Kod obiektowy 38650
  • Metry kw. 1350 m²
  • Odległość do plaży 2300 m
Sprzedaż
250 000 € 97 €/m²
  • Kod obiektowy 56546
  • Metry kw. 2569 m²
  • Odległość do plaży 2900 m
Sprzedaż
220 000 € 34 €/m²
  • Kod obiektowy 29400
  • Metry kw. 6320 m²
  • Odległość do plaży 1000 m
Sprzedaż
250 000 € 60 €/m²
  • Kod obiektowy 64098
  • Metry kw. 4162 m²
  • Odległość do plaży 900 m
Sprzedaż
170 000 € 54 €/m²
  • Kod obiektowy 45987
  • Metry kw. 3136 m²
  • Odległość do plaży 2000 m
Sprzedaż
220 000 € 25 €/m²
  • Kod obiektowy 57121
  • Metry kw. 8500 m²
  • Odległość do plaży 3700 m
Sprzedaż
160 000 € 170 €/m²
  • Kod obiektowy 63229
  • Metry kw. 940 m²
  • Odległość do plaży 3900 m

Subskrypcja newslettera