Sprzedaż - Działka 1500 m² na Korfu

Grecja Wyspy Jońskie Prefektura Korfu Korfu
35 000 €
23 €/m²
Property 33686 photo 1
Property 33686 photo 2
Property 33686 photo 3
Property 33686 photo 4
Property 33686 photo 5
Property 33686 photo 6
Property 33686 photo 7

Details

  • Odległość do morza: 750 m
  • Odległość do najbliższego miasta: 37 km
  • Odległość od lotniska: 23 km

Opis

Na sprzedaż Działka1500 metrów kwadratowych na Korfu.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
45 000 € 78 €/m²
  • Kod obiektowy 5760
  • Metry kw. 570 m²
  • Odległość do plaży 3400 m
Sprzedaż
35 000 € 8 €/m²
  • Kod obiektowy 37803
  • Metry kw. 4000 m²
  • Odległość do plaży 5500 m
Sprzedaż
30 000 € 42 €/m²
  • Kod obiektowy 3631
  • Metry kw. 700 m²
  • Odległość do plaży 800 m
Sprzedaż
50 000 € 25 €/m²
  • Kod obiektowy 21543
  • Metry kw. 2000 m²
  • Odległość do plaży 4000 m
Sprzedaż
39 000 € 39 €/m²
  • Kod obiektowy 4833
  • Metry kw. 1000 m²
  • Odległość do plaży 1800 m
Sprzedaż
50 000 € 153 €/m²
  • Kod obiektowy 49989
  • Metry kw. 325 m²
  • Odległość do plaży 4000 m
Sprzedaż
50 000 € 142 €/m²
  • Kod obiektowy 33895
  • Metry kw. 350 m²
  • Odległość do plaży 10000 m
Sprzedaż
45 000 € 75 €/m²
  • Kod obiektowy 37861
  • Metry kw. 600 m²
  • Odległość do plaży 4000 m
Sprzedaż
47 000 € 140 €/m²
  • Kod obiektowy 49675
  • Metry kw. 335 m²
  • Odległość do plaży 2000 m
Sprzedaż
35 000 € 53 €/m²
  • Kod obiektowy 56295
  • Metry kw. 660 m²
  • Odległość do plaży 7000 m

Subskrypcja newslettera