Sprzedaż - Działka 27750 m² na Korfu

Grecja Wyspy Jońskie Prefektura Korfu Korfu
1 100 000 €
39 €/m²
Property 33701 photo 1
Property 33701 photo 2
Property 33701 photo 3
Property 33701 photo 4
Property 33701 photo 5
Property 33701 photo 6
Property 33701 photo 7
Property 33701 photo 8
Property 33701 photo 9
Property 33701 photo 10
Property 33701 photo 11
Property 33701 photo 12
Property 33701 photo 13
Property 33701 photo 14
Property 33701 photo 15
Property 33701 photo 16
Property 33701 photo 17
Property 33701 photo 18
Property 33701 photo 19
Property 33701 photo 20
Property 33701 photo 21
Property 33701 photo 22
Property 33701 photo 23
Property 33701 photo 24
Property 33701 photo 25
Property 33701 photo 26
Property 33701 photo 27
Property 33701 photo 28
Property 33701 photo 29
Property 33701 photo 30
Property 33701 photo 31
Property 33701 photo 32

Details

  • Odległość do morza: 3000 m
  • Odległość do najbliższego miasta: 10 km
  • Odległość od lotniska: 9 km

Opis

Na sprzedaż Działka27750 metrów kwadratowych na Korfu. Teren posiada: dostęp do wody, dostęp do prądu. Pozwolenie na budowę. Pozwolenie na budowę do 5000 metrów kwadratowych.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
1 350 000 € 56 €/m²
  • Kod obiektowy 9739
  • Metry kw. 24000 m²
  • Odległość do plaży 4000 m
Sprzedaż
1 180 000 € 128 €/m²
  • Kod obiektowy 33244
  • Metry kw. 9150 m²
  • Odległość do plaży 1 m
Sprzedaż
1 500 000 €
  • Kod obiektowy 2841
  • Metry kw. 0 m²
  • Odległość do plaży 150 m
Sprzedaż
950 000 € 220 €/m²
  • Kod obiektowy 34020
  • Metry kw. 4300 m²
  • Odległość do plaży 15 m
Sprzedaż
900 000 € 12 €/m²
  • Kod obiektowy 40794
  • Metry kw. 72000 m²
  • Odległość do plaży 5500 m
Sprzedaż
1 100 000 € 52 €/m²
  • Kod obiektowy 24589
  • Metry kw. 21000 m²
  • Odległość do plaży 1 m
Sprzedaż
1 000 000 € 240 €/m²
  • Kod obiektowy 21075
  • Metry kw. 4160 m²
  • Odległość do plaży 50 m
Sprzedaż
1 150 000 € 43 €/m²
  • Kod obiektowy 56094
  • Metry kw. 26159 m²
  • Odległość do plaży 2100 m

Subskrypcja newslettera