Sprzedaż - Działka 6000 m² na Korfu

Grecja Wyspy Jońskie Prefektura Korfu Korfu
Na zapytanie
Property 33711 photo 1
Property 33711 photo 2
Property 33711 photo 3
Property 33711 photo 4
Property 33711 photo 5
Property 33711 photo 6
Property 33711 photo 7
Property 33711 photo 8
Property 33711 photo 9

Details

  • Odległość do morza: 600 m
  • Odległość do najbliższego miasta: 34 km
  • Odległość od lotniska: 26 km

Opis

Na sprzedaż Działka6000 metrów kwadratowych na Korfu. Teren posiada: dostęp do wody, dostęp do prądu. Pozwolenie na budowę do 200 metrów kwadratowych.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
230 000 € 153 €/m²
  • Kod obiektowy 57883
  • Metry kw. 1500 m²
  • Odległość do plaży 4000 m
Sprzedaż
195 000 € 58 €/m²
  • Kod obiektowy 61294
  • Metry kw. 3321 m²
  • Odległość do plaży 823 m
Sprzedaż
230 000 € 83 €/m²
  • Kod obiektowy 58095
  • Metry kw. 2770 m²
  • Odległość do plaży 170 m
Sprzedaż
Na zapytanie
  • Kod obiektowy 60970
  • Metry kw. 600 m²
  • Odległość do plaży 600 m
Sprzedaż
Na zapytanie
  • Kod obiektowy 60716
  • Metry kw. 2603 m²
  • Odległość do plaży 1000 m
Sprzedaż
100 000 € 53 €/m²
  • Kod obiektowy 58099
  • Metry kw. 1880 m²
  • Odległość do plaży 5000 m
Sprzedaż
80 000 € 58 €/m²
  • Kod obiektowy 61051
  • Metry kw. 1376 m²
  • Odległość do plaży 4400 m
Sprzedaż
850 000 € 191 €/m²
  • Kod obiektowy 62951
  • Metry kw. 4444 m²
  • Odległość do plaży 10 m

Subskrypcja newslettera