Sprzedaż - Działka 16000 m² na Kassandrze (Chalkidiki)

Grecja Macedonia Chalkidiki Kassandra Nea Fokaia
300 000 €
18 €/m²
Property 33744 photo 1

Details

  • Odległość do morza: 1650 m
  • Odległość do najbliższego miasta: 3 km
  • Odległość od lotniska: 55 km

Opis

Na sprzedaż Działka16000 metrów kwadratowych na Kassandrze (Chalkidiki). Znajduje się poza planem miasta.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
280 000 € 67 €/m²
  • Kod obiektowy 10049
  • Metry kw. 4125 m²
  • Odległość do plaży 1500 m
Sprzedaż
330 000 € 173 €/m²
  • Kod obiektowy 4387
  • Metry kw. 1898 m²
  • Odległość do plaży 600 m
Sprzedaż
290 000 € 42 €/m²
  • Kod obiektowy 2494
  • Metry kw. 6750 m²
  • Odległość do plaży 3000 m
Sprzedaż
300 000 € 60 €/m²
  • Kod obiektowy 19567
  • Metry kw. 5000 m²
  • Odległość do plaży 2000 m
Sprzedaż
350 000 € 250 €/m²
  • Kod obiektowy 4474
  • Metry kw. 1400 m²
  • Odległość do plaży 500 m
Sprzedaż
250 000 € 53 €/m²
  • Kod obiektowy 5825
  • Metry kw. 4700 m²
  • Odległość do plaży 650 m
Sprzedaż
250 000 € 55 €/m²
  • Kod obiektowy 38370
  • Metry kw. 4500 m²
  • Odległość do plaży 650 m
Sprzedaż
260 000 € 42 €/m²
  • Kod obiektowy 2493
  • Metry kw. 6080 m²
  • Odległość do plaży 3500 m
Sprzedaż
250 000 € 22 €/m²
  • Kod obiektowy 33793
  • Metry kw. 11005 m²
  • Odległość do plaży 1500 m

Subskrypcja newslettera