Sprzedaż - Apartament 139 m² w Limassol

Grecja Cypr Limassol
2 600 000 € 2 400 000 €
17266 €/m²
Property 33840 photo 1
Property 33840 photo 2
Property 33840 photo 3
Property 33840 photo 4
Property 33840 photo 5
Property 33840 photo 6
Property 33840 photo 7
Property 33840 photo 8
Property 33840 photo 9
Property 33840 photo 10
Property 33840 photo 11
Property 33840 photo 12
Property 33840 photo 13
Property 33840 photo 14
Property 33840 photo 15
Property 33840 photo 16
Property 33840 photo 17
Property 33840 photo 18
  • Kod obiektowy 33840
  • Na sprzedaż, do wynajęcia Sprzedaż
  • Typ Apartament
  • Metry kw. 139 m²
  • Region Limassol
  • Location Limassol (Cypr)
  • Liczba pokoi 4

Details

  • Liczba pokoi: 4
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 2
  • Odległość do morza: 30 m
  • Odległość od lotniska: 52 km

Usługi

  • Parking
  • Winda

Opis

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 139 metrów kwadratów w Limassol. Mieszkanie znajduje się na na pierwszym piętrze piętrze i skłąda się z 3 sypialnie, salon z kuchnią, 2 łazienek. Apartament ma układ przedni Nieruchomość oferuje piękny widok na morze.także zawiera wyposażenie, basen komunalny, kolektor słoneczny, klimatyzacja, parking, ogród, winda, ogrzewanie.

Lokalizacja