Sprzedaż - Działka 18500 m² na przedmieściach Salonik

Grecja Saloniki Saloniki - Przedmieścia Termi Tagarades powiedział:
460 000 €
24 €/m²
Property 34037 photo 1
Property 34037 photo 2

Details

  • Warunek: W budowie
  • Odległość do morza: 6900 m
  • Odległość do najbliższego miasta: 3 km
  • Odległość od lotniska: 6 km

Opis

Na sprzedaż Działka18500 metrów kwadratowych na przedmieściach Salonik. Trwają prace nad integracją projektu z planem miasta. Teren posiada: struktura.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
Na zapytanie
  • Kod obiektowy 31396
  • Metry kw. 5000 m²
  • Odległość do plaży 4400 m
Sprzedaż
535 000 € 178 €/m²
  • Kod obiektowy 62508
  • Metry kw. 3000 m²
  • Odległość do plaży 4000 m
Sprzedaż
420 000 € 68 €/m²
  • Kod obiektowy 62209
  • Metry kw. 6100 m²
  • Odległość do plaży 3500 m
Sprzedaż
650 000 € 108 €/m²
  • Kod obiektowy 44068
  • Metry kw. 6000 m²
  • Odległość do plaży 17000 m
Sprzedaż
385 000 € 83 €/m²
  • Kod obiektowy 62843
  • Metry kw. 4625 m²
  • Odległość do plaży 5000 m
Sprzedaż
500 000 € 186 €/m²
  • Kod obiektowy 63642
  • Metry kw. 2688 m²
  • Odległość do plaży 5000 m
Sprzedaż
370 000 € 22 €/m²
  • Kod obiektowy 30740
  • Metry kw. 16313 m²
  • Odległość do plaży 10000 m
Sprzedaż
500 000 € 79 €/m²
  • Kod obiektowy 42549
  • Metry kw. 6300 m²
  • Odległość do plaży 6000 m
Sprzedaż
550 000 € 130 €/m²
  • Kod obiektowy 60089
  • Metry kw. 4200 m²
  • Odległość do plaży 3000 m

Subskrypcja newslettera