Sprzedaż - Działka 22000 m² na Korfu

Grecja Wyspy Jońskie Prefektura Korfu Korfu
810 000 €
36 €/m²
Property 34056 photo 1
Property 34056 photo 2
Property 34056 photo 3
Property 34056 photo 4
Property 34056 photo 5

Details

  • Odległość do morza: 2500 m
  • Odległość do najbliższego miasta: 36 km
  • Odległość od lotniska: 19 km

Opis

Na sprzedaż Działka22000 metrów kwadratowych na Korfu. Pozwolenie na budowę do 500 metrów kwadratowych. Nieruchomość oferuje piękny widok na morze, na góry, na miasto, na las.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
860 000 € 156 €/m²
  • Kod obiektowy 17952
  • Metry kw. 5500 m²
  • Odległość do plaży 1200 m
Sprzedaż
650 000 € 550 000 € 54 €/m²
  • Kod obiektowy 29407
  • Metry kw. 10025 m²
  • Odległość do plaży 350 m
Sprzedaż
750 000 € 370 000 € 92 €/m²
  • Kod obiektowy 33678
  • Metry kw. 4000 m²
  • Odległość do plaży 2500 m
Sprzedaż
650 000 € 72 €/m²
  • Kod obiektowy 35172
  • Metry kw. 9000 m²
  • Odległość do plaży 800 m
Sprzedaż
800 000 € 160 €/m²
  • Kod obiektowy 46991
  • Metry kw. 5000 m²
  • Odległość do plaży 230 m
Sprzedaż
1 100 000 € 39 €/m²
  • Kod obiektowy 6112
  • Metry kw. 28000 m²
  • Odległość do plaży 950 m
Sprzedaż
800 000 € 199 €/m²
  • Kod obiektowy 22088
  • Metry kw. 4010 m²
  • Odległość do plaży 10 m
Sprzedaż
1 000 000 € 1754 €/m²
  • Kod obiektowy 5989
  • Metry kw. 570 m²
  • Odległość do plaży 290 m
Sprzedaż
1 000 000 € 240 €/m²
  • Kod obiektowy 21075
  • Metry kw. 4160 m²
  • Odległość do plaży 50 m
Sprzedaż
810 000 € 36 €/m²
  • Kod obiektowy 34056
  • Metry kw. 22000 m²
  • Odległość do plaży 2500 m

Subskrypcja newslettera