Sprzedaż - Działka 4576 m² na Korfu

Grecja Wyspy Jońskie Prefektura Korfu Korfu
135 000 € 108 000 €
23 €/m²
Property 34066 photo 1
Property 34066 photo 2
Property 34066 photo 3
Property 34066 photo 4
Property 34066 photo 5
Property 34066 photo 6
Property 34066 photo 7
Property 34066 photo 8
Property 34066 photo 9

Details

  • Odległość do morza: 2500 m
  • Odległość do najbliższego miasta: 35 km
  • Odległość od lotniska: 22 km

Opis

Na sprzedaż Działka4576 metrów kwadratowych na Korfu. Teren posiada: dostęp do wody, dostęp do prądu. Pozwolenie na budowę do 220 metrów kwadratowych. Nieruchomość oferuje piękny widok na morze, na góry, na las.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
110 000 € 32 €/m²
  • Kod obiektowy 63961
  • Metry kw. 3400 m²
  • Odległość do plaży 3000 m
Sprzedaż
150 000 € 12 €/m²
  • Kod obiektowy 44582
  • Metry kw. 12000 m²
  • Odległość do plaży 3000 m
Sprzedaż
190 000 € 172 €/m²
  • Kod obiektowy 44584
  • Metry kw. 1100 m²
  • Odległość do plaży 400 m
Sprzedaż
200 000 € 266 €/m²
  • Kod obiektowy 50849
  • Metry kw. 750 m²
  • Odległość do plaży 100 m
Sprzedaż
160 000 € 170 €/m²
  • Kod obiektowy 63229
  • Metry kw. 940 m²
  • Odległość do plaży 3900 m
Sprzedaż
135 000 € 130 €/m²
  • Kod obiektowy 61049
  • Metry kw. 1035 m²
  • Odległość do plaży 3000 m
Sprzedaż
120 000 € 25 €/m²
  • Kod obiektowy 60620
  • Metry kw. 4683 m²
  • Odległość do plaży 6500 m
Sprzedaż
130 000 € 56 €/m²
  • Kod obiektowy 65288
  • Metry kw. 2300 m²
  • Odległość do plaży 3500 m
Sprzedaż
140 000 € 66 €/m²
  • Kod obiektowy 50639
  • Metry kw. 2120 m²
  • Odległość do plaży 6000 m
Sprzedaż
120 000 € 26 €/m²
  • Kod obiektowy 34139
  • Metry kw. 4556 m²
  • Odległość do plaży 1000 m

Subskrypcja newslettera