Sprzedaż - Działka 1750 m² na Riwierze Olimpijskiej

Grecja Macedonia Prefektura Pieria Katerini
25 000 € 20 000 €
11 €/m²
Property 3408 photo 1
Property 3408 photo 2
Property 3408 photo 3

Details

  • Plaża: песчаный
  • Inne udogodnienia: проведены вода и электричество
  • Odległość do morza: 1500 m
  • Odległość do najbliższego miasta: 0,3 km
  • Odległość od lotniska: 43 km

Opis

Na sprzedaż Działka1750 metrów kwadratowych na Riwierze Olimpijskiej. Teren posiada: dostęp do wody, dostęp do prądu. Nieruchomość oferuje piękny widok na góry.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
30 000 € 66 €/m²
  • Kod obiektowy 30145
  • Metry kw. 450 m²
  • Odległość do plaży 3000 m
Sprzedaż
25 000 € 238 €/m²
  • Kod obiektowy 47632
  • Metry kw. 105 m²
  • Odległość do plaży 5000 m
Sprzedaż
25 000 € 5 €/m²
  • Kod obiektowy 43222
  • Metry kw. 4500 m²
  • Odległość do plaży 7500 m
Sprzedaż
35 000 € 100 €/m²
  • Kod obiektowy 37558
  • Metry kw. 350 m²
  • Odległość do plaży 1500 m
Sprzedaż
30 000 € 9 €/m²
  • Kod obiektowy 35638
  • Metry kw. 3200 m²
  • Odległość do plaży 3500 m
Sprzedaż
30 000 € 50 €/m²
  • Kod obiektowy 60781
  • Metry kw. 600 m²
  • Odległość do plaży 12000 m
Sprzedaż
22 000 € 33 €/m²
  • Kod obiektowy 59103
  • Metry kw. 653 m²
  • Odległość do plaży 400 m
Sprzedaż
37 000 € 120 €/m²
  • Kod obiektowy 56998
  • Metry kw. 306 m²
  • Odległość do plaży 11000 m
Sprzedaż
35 000 € 68 €/m²
  • Kod obiektowy 65479
  • Metry kw. 509 m²
  • Odległość do plaży 2000 m

Subskrypcja newslettera