48 000 €
115 €/m²
Property 34136 photo 1
Property 34136 photo 2
Property 34136 photo 3
Property 34136 photo 4
Property 34136 photo 5
Property 34136 photo 6
Property 34136 photo 7
Property 34136 photo 8
Property 34136 photo 9
Property 34136 photo 10

Details

  • Odległość do morza: 1000 m
  • Odległość do najbliższego miasta: 1,5 km
  • Odległość od lotniska: 50 km

Opis

Na sprzedaż Działka416 metrów kwadratowych na Krecie. Jest częścią planu miasta. Teren posiada: dostęp do wody, dostęp do prądu. Pozwolenie na budowę do 346 metrów kwadratowych. Nieruchomość oferuje wspaniały panoramiczny widok na morze.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
64 000 € 145 €/m²
  • Kod obiektowy 60940
  • Metry kw. 440 m²
  • Odległość do plaży 7000 m
Sprzedaż
55 000 € 142 €/m²
  • Kod obiektowy 62152
  • Metry kw. 385 m²
  • Odległość do plaży 1400 m
Sprzedaż
65 000 € 12 €/m²
  • Kod obiektowy 36882
  • Metry kw. 5235 m²
  • Odległość do plaży 2300 m
Sprzedaż
40 000 € 7 €/m²
  • Kod obiektowy 65486
  • Metry kw. 5664 m²
  • Odległość do plaży 18000 m
Sprzedaż
40 000 € 80 €/m²
  • Kod obiektowy 50374
  • Metry kw. 500 m²
  • Odległość do plaży 22000 m
Sprzedaż
48 000 € 120 €/m²
  • Kod obiektowy 34186
  • Metry kw. 399 m²
  • Odległość do plaży 1000 m
Sprzedaż
50 000 € 125 €/m²
  • Kod obiektowy 37925
  • Metry kw. 400 m²
  • Odległość do plaży 19700 m
Sprzedaż
45 000 € 4 €/m²
  • Kod obiektowy 63545
  • Metry kw. 11138 m²
  • Odległość do plaży 3000 m
Sprzedaż
62 000 € 103 €/m²
  • Kod obiektowy 52385
  • Metry kw. 600 m²
  • Odległość do plaży 3300 m
Sprzedaż
40 000 € 28 €/m²
  • Kod obiektowy 10321
  • Metry kw. 1380 m²
  • Odległość do plaży 8000 m

Subskrypcja newslettera