53 000 €
121 €/m²
Property 34137 photo 1
Property 34137 photo 2
Property 34137 photo 3
Property 34137 photo 4
Property 34137 photo 5
Property 34137 photo 6
Property 34137 photo 7
Property 34137 photo 8
Property 34137 photo 9
Property 34137 photo 10

Details

  • Odległość do morza: 1000 m
  • Odległość do najbliższego miasta: 1,5 km
  • Odległość od lotniska: 50 km

Opis

Na sprzedaż Działka438 metrów kwadratowych na Krecie. Jest częścią planu miasta. Teren posiada: dostęp do wody, dostęp do prądu. Pozwolenie na budowę do 355 metrów kwadratowych. Nieruchomość oferuje wspaniały panoramiczny widok na morze.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
60 000 € 136 €/m²
  • Kod obiektowy 42779
  • Metry kw. 439 m²
  • Odległość do plaży 5700 m
Sprzedaż
78 000 € 155 €/m²
  • Kod obiektowy 65261
  • Metry kw. 503 m²
  • Odległość do plaży 500 m
Sprzedaż
50 000 € 14 €/m²
  • Kod obiektowy 50364
  • Metry kw. 3500 m²
  • Odległość do plaży 25000 m
Sprzedaż
60 000 € 92 €/m²
  • Kod obiektowy 18507
  • Metry kw. 650 m²
  • Odległość do plaży 6000 m
Sprzedaż
43 000 € 193 €/m²
  • Kod obiektowy 42232
  • Metry kw. 222 m²
  • Odległość do plaży 1500 m
Sprzedaż
55 000 € 229 €/m²
  • Kod obiektowy 61453
  • Metry kw. 240 m²
  • Odległość do plaży 6700 m
Sprzedaż
48 000 € 120 €/m²
  • Kod obiektowy 34186
  • Metry kw. 399 m²
  • Odległość do plaży 1000 m
Sprzedaż
50 000 € 45 €/m²
  • Kod obiektowy 65413
  • Metry kw. 1100 m²
  • Odległość do plaży 21000 m
Sprzedaż
75 000 € 93 €/m²
  • Kod obiektowy 59115
  • Metry kw. 805 m²
  • Odległość do plaży 6500 m

Subskrypcja newslettera