Sprzedaż - Działka 4556 m² na Korfu

Grecja Wyspy Jońskie Prefektura Korfu Korfu
120 000 €
26 €/m²
Property 34139 photo 1
Property 34139 photo 2
Property 34139 photo 3

Details

  • Odległość do morza: 1000 m
  • Odległość do najbliższego miasta: 40 km
  • Odległość od lotniska: 26 km

Opis

Na sprzedaż Działka4556 metrów kwadratowych na Korfu. Pozwolenie na budowę do 210 metrów kwadratowych.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
160 000 € 75 €/m²
  • Kod obiektowy 66060
  • Metry kw. 2130 m²
  • Odległość do plaży 5600 m
Sprzedaż
140 000 € 67 €/m²
  • Kod obiektowy 57955
  • Metry kw. 2078 m²
  • Odległość do plaży 150 m
Sprzedaż
120 000 € 129 €/m²
  • Kod obiektowy 60119
  • Metry kw. 930 m²
  • Odległość do plaży 1800 m
Sprzedaż
145 000 € 96 €/m²
  • Kod obiektowy 51234
  • Metry kw. 1500 m²
  • Odległość do plaży 6 m
Sprzedaż
100 000 € 16 €/m²
  • Kod obiektowy 51329
  • Metry kw. 6000 m²
  • Odległość do plaży 3500 m
Sprzedaż
150 000 € 12 €/m²
  • Kod obiektowy 44582
  • Metry kw. 12000 m²
  • Odległość do plaży 3000 m
Sprzedaż
120 000 € 24 €/m²
  • Kod obiektowy 34216
  • Metry kw. 5000 m²
  • Odległość do plaży 3000 m
Sprzedaż
160 000 € 18 €/m²
  • Kod obiektowy 51427
  • Metry kw. 8500 m²
  • Odległość do plaży 2000 m
Sprzedaż
Na zapytanie
  • Kod obiektowy 44928
  • Metry kw. 370 m²
  • Odległość do plaży 150 m
Sprzedaż
100 000 € 58 €/m²
  • Kod obiektowy 58138
  • Metry kw. 1700 m²
  • Odległość do plaży 4000 m

Subskrypcja newslettera