800 000 €
18 €/m²
Property 34160 photo 1
Property 34160 photo 2
Property 34160 photo 3
Property 34160 photo 4
Property 34160 photo 5
Property 34160 photo 6
Property 34160 photo 7
Property 34160 photo 8
Property 34160 photo 9
Property 34160 photo 10
Property 34160 photo 11

Details

  • Odległość do morza: 1100 m
  • Odległość do najbliższego miasta: 4,4 km
  • Odległość od lotniska: 59 km

Opis

Na sprzedaż Działka43000 metrów kwadratowych na Krecie. Znajduje się poza planem miasta. Teren posiada: studnia, dostęp do wody, dostęp do prądu. Pozwolenie na budowę do 630 metrów kwadratowych. Nieruchomość oferuje wspaniały panoramiczny widok na morze.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
747 000 € 114 €/m²
  • Kod obiektowy 40405
  • Metry kw. 6500 m²
  • Odległość do plaży 175 m
Sprzedaż
853 000 € 860 €/m²
  • Kod obiektowy 64550
  • Metry kw. 991 m²
  • Odległość do plaży 300 m
Sprzedaż
792 000 € 425 €/m²
  • Kod obiektowy 30280
  • Metry kw. 1860 m²
  • Odległość do plaży 9000 m
Sprzedaż
800 000 € 533 €/m²
  • Kod obiektowy 38749
  • Metry kw. 1500 m²
  • Odległość do plaży 300 m
Sprzedaż
800 000 € 32 €/m²
  • Kod obiektowy 32800
  • Metry kw. 25000 m²
  • Odległość do plaży 2000 m
Sprzedaż
675 000 € 143 €/m²
  • Kod obiektowy 11960
  • Metry kw. 4700 m²
  • Odległość do plaży 50 m
Sprzedaż
650 000 € 50 €/m²
  • Kod obiektowy 40469
  • Metry kw. 13000 m²
  • Odległość do plaży 1000 m
Sprzedaż
650 000 € 44 €/m²
  • Kod obiektowy 37517
  • Metry kw. 14500 m²
  • Odległość do plaży 300 m
Sprzedaż
940 000 € 200 €/m²
  • Kod obiektowy 37512
  • Metry kw. 4700 m²
  • Odległość do plaży 2000 m
Sprzedaż
800 000 € 1000 €/m²
  • Kod obiektowy 38769
  • Metry kw. 800 m²
  • Odległość do plaży 450 m

Subskrypcja newslettera