48 000 €
109 €/m²
Property 34180 photo 1
Property 34180 photo 2
Property 34180 photo 3
Property 34180 photo 4
Property 34180 photo 5
Property 34180 photo 6
Property 34180 photo 7
Property 34180 photo 8

Details

  • Odległość do morza: 1000 m
  • Odległość do najbliższego miasta: 1,5 km
  • Odległość od lotniska: 51 km

Opis

Na sprzedaż Działka438 metrów kwadratowych na Krecie. Jest częścią planu miasta. Teren posiada: dostęp do wody, dostęp do prądu. Pozwolenie na budowę do 355 metrów kwadratowych. Nieruchomość oferuje wspaniały panoramiczny widok na morze.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
43 000 € 193 €/m²
  • Kod obiektowy 42232
  • Metry kw. 222 m²
  • Odległość do plaży 1500 m
Sprzedaż
55 000 € 33 000 € 25 €/m²
  • Kod obiektowy 43713
  • Metry kw. 1320 m²
  • Odległość do plaży 7500 m
Sprzedaż
65 000 € 130 €/m²
  • Kod obiektowy 56375
  • Metry kw. 500 m²
  • Odległość do plaży 5800 m
Sprzedaż
70 000 € 13 €/m²
  • Kod obiektowy 64068
  • Metry kw. 5172 m²
  • Odległość do plaży 22000 m
Rekomendowane Sprzedaż
60 000 € 200 €/m²
  • Kod obiektowy 62188
  • Metry kw. 300 m²
  • Odległość do plaży 7000 m
Sprzedaż
60 000 € 68 €/m²
  • Kod obiektowy 19175
  • Metry kw. 877 m²
  • Odległość do plaży 4000 m
Sprzedaż
65 000 € 16 €/m²
  • Kod obiektowy 38342
  • Metry kw. 4005 m²
  • Odległość do plaży 6800 m
Sprzedaż
65 000 € 66 €/m²
  • Kod obiektowy 18508
  • Metry kw. 980 m²
  • Odległość do plaży 6500 m
Sprzedaż
40 000 € 177 €/m²
  • Kod obiektowy 37983
  • Metry kw. 225 m²
  • Odległość do plaży 10000 m
Sprzedaż
50 000 € 77 €/m²
  • Kod obiektowy 47006
  • Metry kw. 648 m²
  • Odległość do plaży 3000 m

Subskrypcja newslettera