48 000 €
120 €/m²
Property 34186 photo 1
Property 34186 photo 2
Property 34186 photo 3
Property 34186 photo 4
Property 34186 photo 5
Property 34186 photo 6
Property 34186 photo 7
Property 34186 photo 8

Details

  • Odległość do morza: 1000 m
  • Odległość do najbliższego miasta: 1,5 km
  • Odległość od lotniska: 51 km

Opis

Na sprzedaż Działka399 metrów kwadratowych na Krecie. Jest częścią planu miasta. Teren posiada: dostęp do wody, dostęp do prądu. Pozwolenie na budowę do 340 metrów kwadratowych. Nieruchomość oferuje wspaniały panoramiczny widok na morze.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
45 000 € 61 €/m²
  • Kod obiektowy 43314
  • Metry kw. 735 m²
  • Odległość do plaży 18000 m
Sprzedaż
50 000 € 108 €/m²
  • Kod obiektowy 39460
  • Metry kw. 460 m²
  • Odległość do plaży 3000 m
Sprzedaż
40 000 € 99 €/m²
  • Kod obiektowy 65265
  • Metry kw. 402 m²
  • Odległość do plaży 2 m
Sprzedaż
60 000 € 68 €/m²
  • Kod obiektowy 19175
  • Metry kw. 877 m²
  • Odległość do plaży 4000 m
Sprzedaż
65 000 € 113 €/m²
  • Kod obiektowy 43110
  • Metry kw. 573 m²
  • Odległość do plaży 12500 m
Rekomendowane Sprzedaż
60 000 € 200 €/m²
  • Kod obiektowy 62188
  • Metry kw. 300 m²
  • Odległość do plaży 7000 m
Sprzedaż
45 000 € 4 €/m²
  • Kod obiektowy 63545
  • Metry kw. 11138 m²
  • Odległość do plaży 3000 m
Sprzedaż
65 000 € 12 €/m²
  • Kod obiektowy 36882
  • Metry kw. 5235 m²
  • Odległość do plaży 2300 m
Sprzedaż
68 000 € 113 €/m²
  • Kod obiektowy 52386
  • Metry kw. 600 m²
  • Odległość do plaży 3300 m
Sprzedaż
55 000 € 142 €/m²
  • Kod obiektowy 62152
  • Metry kw. 385 m²
  • Odległość do plaży 1400 m

Subskrypcja newslettera