Sprzedaż - Działka 5000 m² na Korfu

Grecja Wyspy Jońskie Prefektura Korfu Korfu
120 000 €
24 €/m²
Property 34216 photo 1
Property 34216 photo 2
Property 34216 photo 3
Property 34216 photo 4
Property 34216 photo 5

Details

  • Odległość do morza: 3000 m
  • Odległość do najbliższego miasta: 35 km
  • Odległość od lotniska: 22 km

Opis

Na sprzedaż Działka5000 metrów kwadratowych na Korfu. Pozwolenie na budowę do 200 metrów kwadratowych. Nieruchomość oferuje piękny widok na morze, na góry, na las.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
110 000 € 112 €/m²
  • Kod obiektowy 62632
  • Metry kw. 980 m²
  • Odległość do plaży 3000 m
Sprzedaż
170 000 € 54 €/m²
  • Kod obiektowy 45987
  • Metry kw. 3136 m²
  • Odległość do plaży 2000 m
Sprzedaż
100 000 € 11 €/m²
  • Kod obiektowy 57706
  • Metry kw. 8781 m²
  • Odległość do plaży 3500 m
Sprzedaż
175 000 € 71 €/m²
  • Kod obiektowy 57653
  • Metry kw. 2463 m²
  • Odległość do plaży 2300 m
Sprzedaż
105 000 € 49 €/m²
  • Kod obiektowy 61456
  • Metry kw. 2110 m²
  • Odległość do plaży 1000 m
Sprzedaż
140 000 € 67 €/m²
  • Kod obiektowy 57953
  • Metry kw. 2078 m²
  • Odległość do plaży 150 m
Sprzedaż
105 000 € 42 €/m²
  • Kod obiektowy 61454
  • Metry kw. 2470 m²
  • Odległość do plaży 1200 m
Sprzedaż
100 000 € 102 €/m²
  • Kod obiektowy 42009
  • Metry kw. 975 m²
  • Odległość do plaży 2500 m
Sprzedaż
125 000 € 132 €/m²
  • Kod obiektowy 62298
  • Metry kw. 940 m²
  • Odległość do plaży 750 m
Sprzedaż
130 000 € 21 €/m²
  • Kod obiektowy 39405
  • Metry kw. 6000 m²
  • Odległość do plaży 3000 m

Subskrypcja newslettera