320 000 €
36 €/m²
Property 34223 photo 1
Property 34223 photo 2
Property 34223 photo 3
Property 34223 photo 4

Details

  • Odległość do morza: 2400 m
  • Odległość do najbliższego miasta: 2 km
  • Odległość od lotniska: 33 km

Opis

Na sprzedaż Działka8700 metrów kwadratowych na Krecie. Znajduje się poza planem miasta. Teren posiada: dostęp do wody, dostęp do prądu. Pozwolenie na budowę do 280 metrów kwadratowych. Nieruchomość oferuje wspaniały panoramiczny widok na morze, na góry.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
269 000 € 56 €/m²
  • Kod obiektowy 49771
  • Metry kw. 4790 m²
  • Odległość do plaży 2500 m
Sprzedaż
450 000 € 111 €/m²
  • Kod obiektowy 62153
  • Metry kw. 4021 m²
  • Odległość do plaży 750 m
Sprzedaż
400 000 € 320 000 € 80 €/m²
  • Kod obiektowy 38847
  • Metry kw. 4000 m²
  • Odległość do plaży 5200 m
Sprzedaż
450 000 € 35 €/m²
  • Kod obiektowy 42919
  • Metry kw. 12520 m²
  • Odległość do plaży 750 m
Sprzedaż
430 000 € 330 000 € 181 €/m²
  • Kod obiektowy 54423
  • Metry kw. 1818 m²
  • Odległość do plaży 179 m
Sprzedaż
290 000 € 207 €/m²
  • Kod obiektowy 65314
  • Metry kw. 1395 m²
  • Odległość do plaży 72 m
Sprzedaż
430 000 € 52 €/m²
  • Kod obiektowy 56286
  • Metry kw. 8131 m²
  • Odległość do plaży 1500 m
Sprzedaż
374 000 € 33 €/m²
  • Kod obiektowy 50665
  • Metry kw. 11228 m²
  • Odległość do plaży 731 m
Sprzedaż
278 000 € 351 €/m²
  • Kod obiektowy 50170
  • Metry kw. 790 m²
  • Odległość do plaży 5300 m

Subskrypcja newslettera