1 000 000 €
11 €/m²
Property 34287 photo 1
Property 34287 photo 2
Property 34287 photo 3
Property 34287 photo 4
Property 34287 photo 5
Property 34287 photo 6
Property 34287 photo 7
Property 34287 photo 8
Property 34287 photo 9
Property 34287 photo 10
Property 34287 photo 11
Property 34287 photo 12
Property 34287 photo 13
Property 34287 photo 14
Property 34287 photo 15
Property 34287 photo 16

Details

  • Odległość do morza: 800 m
  • Odległość do najbliższego miasta: 3,2 km
  • Odległość od lotniska: 37 km

Opis

Na sprzedaż ogrodzony Działka89000 metrów kwadratowych na Krecie. Znajduje się poza planem miasta. Teren posiada: dostęp do wody, dostęp do prądu. Pozwolenie na budowę do 1780 metrów kwadratowych. Nieruchomość oferuje piękny widok na morze.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
1 280 000 € 527 €/m²
  • Kod obiektowy 40583
  • Metry kw. 2425 m²
  • Odległość do plaży 1300 m
Sprzedaż
853 000 € 860 €/m²
  • Kod obiektowy 64550
  • Metry kw. 991 m²
  • Odległość do plaży 300 m
Sprzedaż
1 280 000 € 1 000 000 € 100 €/m²
  • Kod obiektowy 52388
  • Metry kw. 10000 m²
  • Odległość do plaży 3000 m
Sprzedaż
900 000 € 421 €/m²
  • Kod obiektowy 26074
  • Metry kw. 2135 m²
  • Odległość do plaży 200 m
Sprzedaż
853 000 € 23 €/m²
  • Kod obiektowy 63290
  • Metry kw. 36000 m²
  • Odległość do plaży 1 m
Sprzedaż
1 050 000 € 15 €/m²
  • Kod obiektowy 44361
  • Metry kw. 70000 m²
  • Odległość do plaży 2900 m
Sprzedaż
1 300 000 € 22 €/m²
  • Kod obiektowy 47791
  • Metry kw. 58000 m²
  • Odległość do plaży 3500 m
Sprzedaż
1 000 000 € 33 €/m²
  • Kod obiektowy 49157
  • Metry kw. 29981 m²
  • Odległość do plaży 1240 m
Sprzedaż
855 000 € 853 000 € 1398 €/m²
  • Kod obiektowy 36983
  • Metry kw. 610 m²
  • Odległość do plaży 150 m
Sprzedaż
1 460 000 € 140 €/m²
  • Kod obiektowy 57513
  • Metry kw. 10397 m²
  • Odległość do plaży 433 m

Subskrypcja newslettera