Sprzedaż - Działka 9000 m² na Korfu

Grecja Wyspy Jońskie Prefektura Korfu Korfu
320 000 €
35 €/m²
Property 34397 photo 1
Property 34397 photo 2
Property 34397 photo 3
Property 34397 photo 4
Property 34397 photo 5
Property 34397 photo 6
Property 34397 photo 7
Property 34397 photo 8
Property 34397 photo 9
Property 34397 photo 10
Property 34397 photo 11
Property 34397 photo 12
Property 34397 photo 13
Property 34397 photo 14
Property 34397 photo 15
Property 34397 photo 16
Property 34397 photo 17
Property 34397 photo 18
Property 34397 photo 19
Property 34397 photo 20

Details

  • Odległość do morza: 1000 m
  • Odległość do najbliższego miasta: 14 km
  • Odległość od lotniska: 6 km

Opis

Na sprzedaż Działka9000 metrów kwadratowych na Korfu. Teren posiada: dostęp do wody, dostęp do prądu. Pozwolenie na budowę do 350 metrów kwadratowych. Nieruchomość oferuje wspaniały panoramiczny widok na morze, na góry, na las.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
350 000 € 83 €/m²
  • Kod obiektowy 41642
  • Metry kw. 4200 m²
  • Odległość do plaży 3800 m
Sprzedaż
420 000 € 250 000 € 83 €/m²
  • Kod obiektowy 45420
  • Metry kw. 3000 m²
  • Odległość do plaży 6000 m
Sprzedaż
400 000 € 13 €/m²
  • Kod obiektowy 40479
  • Metry kw. 30000 m²
  • Odległość do plaży 5500 m
Sprzedaż
430 000 € 148 €/m²
  • Kod obiektowy 56441
  • Metry kw. 2900 m²
  • Odległość do plaży 20 m
Sprzedaż
400 000 € 66 €/m²
  • Kod obiektowy 3061
  • Metry kw. 6000 m²
  • Odległość do plaży 7000 m
Sprzedaż
370 000 € 8 €/m²
  • Kod obiektowy 49614
  • Metry kw. 44872 m²
  • Odległość do plaży 2000 m
Sprzedaż
315 000 € 15 €/m²
  • Kod obiektowy 48867
  • Metry kw. 21000 m²
  • Odległość do plaży 4000 m
Sprzedaż
465 000 € 74 €/m²
  • Kod obiektowy 24097
  • Metry kw. 6260 m²
  • Odległość do plaży 300 m
Sprzedaż
305 000 € 76 €/m²
  • Kod obiektowy 24096
  • Metry kw. 4000 m²
  • Odległość do plaży 300 m
Sprzedaż
330 000 € 47 €/m²
  • Kod obiektowy 22562
  • Metry kw. 7000 m²
  • Odległość do plaży 400 m

Subskrypcja newslettera