75 000 €
11 €/m²
Property 34479 photo 1
Property 34479 photo 2
Property 34479 photo 3
Property 34479 photo 4
Property 34479 photo 5
Property 34479 photo 6

Details

  • Współczynnik zabudowy: 0,4
  • Odległość do morza: 4500 m
  • Odległość do najbliższego miasta: 1 km
  • Odległość od lotniska: 69 km

Opis

Na sprzedaż Działka6350 metrów kwadratowych na Krecie. Znajduje się poza planem miasta. Teren posiada: dostęp do wody, dostęp do prądu. Pozwolenie na budowę do 400 metrów kwadratowych. Nieruchomość oferuje piękny widok na morze.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
110 000 € 71 €/m²
  • Kod obiektowy 44087
  • Metry kw. 1541 m²
  • Odległość do plaży 400 m
Sprzedaż
110 000 € 29 €/m²
  • Kod obiektowy 56431
  • Metry kw. 3700 m²
  • Odległość do plaży 1000 m
Sprzedaż
107 000 € 94 €/m²
  • Kod obiektowy 65472
  • Metry kw. 1130 m²
  • Odległość do plaży 6000 m
Sprzedaż
69 900 € 224 €/m²
  • Kod obiektowy 63410
  • Metry kw. 312 m²
  • Odległość do plaży 3600 m
Sprzedaż
75 000 € 250 €/m²
  • Kod obiektowy 50711
  • Metry kw. 300 m²
  • Odległość do plaży 3300 m
Sprzedaż
100 000 € 200 €/m²
  • Kod obiektowy 41762
  • Metry kw. 500 m²
  • Odległość do plaży 120 m
Sprzedaż
97 000 € 10 €/m²
  • Kod obiektowy 52623
  • Metry kw. 9000 m²
  • Odległość do plaży 4500 m
Sprzedaż
100 000 € 133 €/m²
  • Kod obiektowy 65845
  • Metry kw. 750 m²
  • Odległość do plaży 7000 m
Sprzedaż
82 000 € 80 000 € 27 €/m²
  • Kod obiektowy 48428
  • Metry kw. 2900 m²
  • Odległość do plaży 1200 m
Sprzedaż
100 000 € 93 €/m²
  • Kod obiektowy 42269
  • Metry kw. 1070 m²
  • Odległość do plaży 10000 m

Subskrypcja newslettera