50 000 €
106 €/m²
Property 34571 photo 1
Property 34571 photo 2
Property 34571 photo 3
Property 34571 photo 4
Property 34571 photo 5
Property 34571 photo 6
Property 34571 photo 7
Property 34571 photo 8
Property 34571 photo 9
Property 34571 photo 10

Details

  • Odległość do morza: 3000 m
  • Odległość do najbliższego miasta: 0,4 km
  • Odległość od lotniska: 20 km

Opis

Na sprzedaż ogrodzony Działka468 metrów kwadratowych na Krecie. Jest częścią planu miasta. Teren posiada: dostęp do wody, dostęp do prądu. Pozwolenie na budowę do 300 metrów kwadratowych.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
63 000 € 50 €/m²
  • Kod obiektowy 64281
  • Metry kw. 1236 m²
  • Odległość do plaży 6000 m
Sprzedaż
55 000 € 41 000 € 82 €/m²
  • Kod obiektowy 13132
  • Metry kw. 496 m²
  • Odległość do plaży 16000 m
Sprzedaż
60 000 € 92 €/m²
  • Kod obiektowy 18507
  • Metry kw. 650 m²
  • Odległość do plaży 6000 m
Sprzedaż
55 000 € 142 €/m²
  • Kod obiektowy 62152
  • Metry kw. 385 m²
  • Odległość do plaży 1400 m
Sprzedaż
70 000 € 6 €/m²
  • Kod obiektowy 42791
  • Metry kw. 10226 m²
  • Odległość do plaży 5600 m
Sprzedaż
50 000 € 108 €/m²
  • Kod obiektowy 39460
  • Metry kw. 460 m²
  • Odległość do plaży 3000 m
Sprzedaż
43 000 € 193 €/m²
  • Kod obiektowy 42232
  • Metry kw. 222 m²
  • Odległość do plaży 1500 m
Sprzedaż
65 000 € 130 €/m²
  • Kod obiektowy 56375
  • Metry kw. 500 m²
  • Odległość do plaży 5800 m
Sprzedaż
70 000 € 54 000 € 13 €/m²
  • Kod obiektowy 56828
  • Metry kw. 3999 m²
  • Odległość do plaży 13000 m
Rekomendowane Sprzedaż
60 000 € 200 €/m²
  • Kod obiektowy 62188
  • Metry kw. 300 m²
  • Odległość do plaży 7000 m

Subskrypcja newslettera