Sprzedaż - Działka 7836 m² na Korfu

Grecja Wyspy Jońskie Prefektura Korfu Korfu
Na zapytanie
Property 34641 photo 1
Property 34641 photo 2
Property 34641 photo 3
Property 34641 photo 4
Property 34641 photo 5
Property 34641 photo 6
Property 34641 photo 7
Property 34641 photo 8
Property 34641 photo 9
Property 34641 photo 10
Property 34641 photo 11
Property 34641 photo 12
Property 34641 photo 13
Property 34641 photo 14

Details

  • Odległość do morza: 1000 m
  • Odległość do najbliższego miasta: 20 km
  • Odległość od lotniska: 20 km

Opis

Na sprzedaż Działka7836 metrów kwadratowych na Korfu. Teren posiada: dostęp do wody, dostęp do prądu. Nieruchomość oferuje wspaniały panoramiczny widok na morze, na góry, na las.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
125 000 € 132 €/m²
  • Kod obiektowy 62298
  • Metry kw. 940 m²
  • Odległość do plaży 750 m
Sprzedaż
110 000 € 32 €/m²
  • Kod obiektowy 63961
  • Metry kw. 3400 m²
  • Odległość do plaży 3000 m
Sprzedaż
220 000 € 25 €/m²
  • Kod obiektowy 57121
  • Metry kw. 8500 m²
  • Odległość do plaży 3700 m
Sprzedaż
60 000 € 133 €/m²
  • Kod obiektowy 62633
  • Metry kw. 450 m²
  • Odległość do plaży 3000 m
Sprzedaż
120 000 € 34 €/m²
  • Kod obiektowy 57905
  • Metry kw. 3500 m²
  • Odległość do plaży 4000 m
Sprzedaż
120 000 € 128 €/m²
  • Kod obiektowy 60113
  • Metry kw. 932 m²
  • Odległość do plaży 1800 m
Sprzedaż
260 000 € 21 €/m²
  • Kod obiektowy 57083
  • Metry kw. 12000 m²
  • Odległość do plaży 3800 m
Sprzedaż
80 000 € 58 €/m²
  • Kod obiektowy 61051
  • Metry kw. 1376 m²
  • Odległość do plaży 4400 m
Sprzedaż
85 000 € 21 €/m²
  • Kod obiektowy 60321
  • Metry kw. 4028 m²
  • Odległość do plaży 9000 m
Sprzedaż
200 000 € 56 €/m²
  • Kod obiektowy 65710
  • Metry kw. 3533 m²
  • Odległość do plaży 1000 m

Subskrypcja newslettera