525 000 €
2500 €/m²
Property 34771 photo 1
Property 34771 photo 2
Property 34771 photo 3

Details

  • Współczynnik zabudowy: 2,8
  • Odległość do morza: 350 m
  • Odległość od lotniska: 5,3 km

Opis

Na sprzedaż Działka210 metrów kwadratowych na Krecie. Jest częścią planu miasta. Pozwolenie na budowę do 588 metrów kwadratowych. Nieruchomość oferuje piękny widok na miasto.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
485 000 € 410 000 € 88 €/m²
  • Kod obiektowy 33319
  • Metry kw. 4616 m²
  • Odległość do plaży 5 m
Sprzedaż
747 000 € 114 €/m²
  • Kod obiektowy 40405
  • Metry kw. 6500 m²
  • Odległość do plaży 175 m
Sprzedaż
600 000 € 33 €/m²
  • Kod obiektowy 35632
  • Metry kw. 18000 m²
  • Odległość do plaży 4000 m
Sprzedaż
500 000 € 90 €/m²
  • Kod obiektowy 50669
  • Metry kw. 5500 m²
  • Odległość do plaży 5500 m
Sprzedaż
480 000 € 1263 €/m²
  • Kod obiektowy 50582
  • Metry kw. 380 m²
  • Odległość do plaży 1000 m
Sprzedaż
765 000 € 170 €/m²
  • Kod obiektowy 37496
  • Metry kw. 4500 m²
  • Odległość do plaży 2000 m
Sprzedaż
Na zapytanie
  • Kod obiektowy 46787
  • Metry kw. 20000 m²
  • Odległość do plaży 400 m
Sprzedaż
449 000 € 271 €/m²
  • Kod obiektowy 65403
  • Metry kw. 1654 m²
  • Odległość do plaży 1500 m
Sprzedaż
480 000 € 448 000 € 22 €/m²
  • Kod obiektowy 52039
  • Metry kw. 20000 m²
  • Odległość do plaży 7800 m
Sprzedaż
427 000 € 241 €/m²
  • Kod obiektowy 36674
  • Metry kw. 1770 m²
  • Odległość do plaży 500 m

Subskrypcja newslettera