Sprzedaż - Działka 148000 m² w Atenach

Grecja Attyka Ateny - Północ Agios Stefanos
2 000 000 € 1 000 000 €
6 €/m²
Property 34904 photo 1

Details

  • Odległość do morza: 15000 m
  • Odległość od lotniska: 23 km

Opis

Na sprzedaż Działka148000 metrów kwadratowych w Atenach. Znajduje się poza planem miasta.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
2 150 000 € 3456 €/m²
  • Kod obiektowy 63977
  • Metry kw. 622 m²
  • Odległość do plaży 850 m
Sprzedaż
Na zapytanie
  • Kod obiektowy 12904
  • Metry kw. 444 m²
  • Odległość do plaży 6800 m
Sprzedaż
2 000 000 € 1 000 000 € 6 €/m²
  • Kod obiektowy 34904
  • Metry kw. 148000 m²
  • Odległość do plaży 15000 m
Sprzedaż
1 650 000 € 1195 €/m²
  • Kod obiektowy 56794
  • Metry kw. 1380 m²
  • Odległość do plaży 15000 m
Sprzedaż
1 720 000 € 4066 €/m²
  • Kod obiektowy 65923
  • Metry kw. 423 m²
  • Odległość do plaży 1300 m
Sprzedaż
2 150 000 € 3307 €/m²
  • Kod obiektowy 63987
  • Metry kw. 650 m²
  • Odległość do plaży 950 m
Sprzedaż
2 200 000 € 2444 €/m²
  • Kod obiektowy 63600
  • Metry kw. 900 m²
  • Odległość do plaży 300 m

Subskrypcja newslettera