Sprzedaż - Działka 5200 m² na Korfu

Grecja Wyspy Jońskie Prefektura Korfu Korfu
280 000 € 210 000 €
40 €/m²
Property 34921 photo 1
Property 34921 photo 2
Property 34921 photo 3
Property 34921 photo 4
Property 34921 photo 5
Property 34921 photo 6
Property 34921 photo 7
Property 34921 photo 8
Property 34921 photo 9
Property 34921 photo 10
Property 34921 photo 11
Property 34921 photo 12
Property 34921 photo 13
Property 34921 photo 14
Property 34921 photo 15
Property 34921 photo 16
Property 34921 photo 17
Property 34921 photo 18

Details

  • Odległość do morza: 1000 m
  • Odległość do najbliższego miasta: 14 km
  • Odległość od lotniska: 7 km

Opis

Na sprzedaż Działka5200 metrów kwadratowych na Korfu. Teren posiada: dostęp do wody, dostęp do prądu. Pozwolenie na budowę. Nieruchomość oferuje wspaniały panoramiczny widok na morze, na góry, na las.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
250 000 € 83 €/m²
  • Kod obiektowy 26126
  • Metry kw. 3000 m²
  • Odległość do plaży 10 m
Sprzedaż
240 000 € 180 000 € 22 €/m²
  • Kod obiektowy 31267
  • Metry kw. 8000 m²
  • Odległość do plaży 2200 m
Sprzedaż
250 000 € 48 €/m²
  • Kod obiektowy 35219
  • Metry kw. 5200 m²
  • Odległość do plaży 3500 m
Sprzedaż
315 000 € 44 €/m²
  • Kod obiektowy 29539
  • Metry kw. 7004 m²
  • Odległość do plaży 7000 m
Sprzedaż
250 000 € 14 €/m²
  • Kod obiektowy 16529
  • Metry kw. 17000 m²
  • Odległość do plaży 4600 m
Sprzedaż
320 000 € 213 €/m²
  • Kod obiektowy 36389
  • Metry kw. 1500 m²
  • Odległość do plaży 1 m
Sprzedaż
280 000 € 70 €/m²
  • Kod obiektowy 29138
  • Metry kw. 4000 m²
  • Odległość do plaży 2000 m
Sprzedaż
280 000 € 208 €/m²
  • Kod obiektowy 48270
  • Metry kw. 1342 m²
  • Odległość do plaży 3200 m
Sprzedaż
240 000 € 35 €/m²
  • Kod obiektowy 24118
  • Metry kw. 6711 m²
  • Odległość do plaży 200 m
Sprzedaż
300 000 € 230 000 € 30 €/m²
  • Kod obiektowy 46063
  • Metry kw. 7606 m²
  • Odległość do plaży 1400 m

Subskrypcja newslettera