Sprzedaż - Działka 4000 m² na Kassandrze (Chalkidiki)

Grecja Macedonia Chalkidiki Kassandra Nea Skioni
130 000 €
32 €/m²
Property 34948 photo 1
Property 34948 photo 2
Property 34948 photo 3
Property 34948 photo 4
Property 34948 photo 5
Property 34948 photo 6

Details

  • Odległość do morza: 300 m
  • Odległość do najbliższego miasta: 1,8 km
  • Odległość od lotniska: 80 km

Opis

Na sprzedaż Działka4000 metrów kwadratowych na Kassandrze (Chalkidiki). Znajduje się poza planem miasta. Teren posiada: dostęp do wody, dostęp do prądu. Pozwolenie na budowę do 200 metrów kwadratowych.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
110 000 € 125 €/m²
  • Kod obiektowy 7224
  • Metry kw. 880 m²
  • Odległość do plaży 1000 m
Sprzedaż
190 000 € 380 €/m²
  • Kod obiektowy 50716
  • Metry kw. 500 m²
  • Odległość do plaży 800 m
Sprzedaż
140 000 € 10 €/m²
  • Kod obiektowy 26480
  • Metry kw. 13000 m²
  • Odległość do plaży 3000 m
Sprzedaż
150 000 € 10 €/m²
  • Kod obiektowy 45200
  • Metry kw. 15000 m²
  • Odległość do plaży 3800 m
Sprzedaż
140 000 € 14 €/m²
  • Kod obiektowy 26033
  • Metry kw. 10000 m²
  • Odległość do plaży 1000 m
Sprzedaż
110 000 € 27 €/m²
  • Kod obiektowy 22442
  • Metry kw. 4000 m²
  • Odległość do plaży 2800 m
Sprzedaż
160 000 € 37 €/m²
  • Kod obiektowy 58299
  • Metry kw. 4285 m²
  • Odległość do plaży 3500 m
Sprzedaż
150 000 € 28 €/m²
  • Kod obiektowy 45207
  • Metry kw. 5324 m²
  • Odległość do plaży 1000 m
Sprzedaż
135 000 € 21 €/m²
  • Kod obiektowy 6995
  • Metry kw. 6350 m²
  • Odległość do plaży 4000 m
Sprzedaż
110 000 € 31 €/m²
  • Kod obiektowy 60326
  • Metry kw. 3500 m²
  • Odległość do plaży 1100 m

Subskrypcja newslettera