450 000 €
239 €/m²
Property 35051 photo 1
Property 35051 photo 2

Details

  • Współczynnik zabudowy: 12
  • Odległość do morza: 4200 m
  • Odległość od lotniska: 19 km

Opis

Na sprzedaż Działka1880 metrów kwadratowych w Salonikach. Jest częścią planu miasta. Pozwolenie na budowę do 2250 metrów kwadratowych.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
400 000 € 160 €/m²
  • Kod obiektowy 32371
  • Metry kw. 2500 m²
  • Odległość do plaży 8000 m
Sprzedaż
420 000 € 558 €/m²
  • Kod obiektowy 65454
  • Metry kw. 752 m²
  • Odległość do plaży 1200 m
Sprzedaż
480 000 € 722 €/m²
  • Kod obiektowy 36450
  • Metry kw. 664 m²
  • Odległość do plaży 2000 m
Sprzedaż
500 000 € 540 €/m²
  • Kod obiektowy 58261
  • Metry kw. 925 m²
  • Odległość do plaży 2500 m
Sprzedaż
365 000 € 486 €/m²
  • Kod obiektowy 52514
  • Metry kw. 750 m²
  • Odległość do plaży 3000 m
Sprzedaż
450 000 € 239 €/m²
  • Kod obiektowy 35051
  • Metry kw. 1880 m²
  • Odległość do plaży 4200 m
Sprzedaż
640 000 € 320 €/m²
  • Kod obiektowy 21016
  • Metry kw. 2000 m²
  • Odległość do plaży 3500 m
Sprzedaż
370 000 € 416 €/m²
  • Kod obiektowy 58405
  • Metry kw. 889 m²
  • Odległość do plaży 550 m
Sprzedaż
450 000 € 76 €/m²
  • Kod obiektowy 26036
  • Metry kw. 5908 m²
  • Odległość do plaży 1500 m
Sprzedaż
480 000 € 195 €/m²
  • Kod obiektowy 47339
  • Metry kw. 2450 m²
  • Odległość do plaży 1000 m

Subskrypcja newslettera