60 000 €
120 €/m²
Property 35076 photo 1
Property 35076 photo 2
Property 35076 photo 3
Property 35076 photo 4
Property 35076 photo 5

Details

  • Odległość do morza: 16000 m
  • Odległość do najbliższego miasta: 1 km
  • Odległość od lotniska: 10 km

Opis

Na sprzedaż Działka500 metrów kwadratowych na przedmieściach Salonik. Jest częścią planu miasta. Teren posiada: dostęp do wody, dostęp do prądu. Pozwolenie na budowę do 250 metrów kwadratowych. Nieruchomość oferuje piękny widok na góry.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
85 000 € 6 €/m²
  • Kod obiektowy 56899
  • Metry kw. 12625 m²
  • Odległość do plaży 35000 m
Sprzedaż
50 000 € 41 €/m²
  • Kod obiektowy 45448
  • Metry kw. 1205 m²
  • Odległość do plaży 1150 m
Sprzedaż
80 000 € 266 €/m²
  • Kod obiektowy 2435
  • Metry kw. 300 m²
  • Odległość do plaży 1500 m
Sprzedaż
70 000 € 233 €/m²
  • Kod obiektowy 49427
  • Metry kw. 300 m²
  • Odległość do plaży 500 m
Sprzedaż
75 000 € 12 €/m²
  • Kod obiektowy 59939
  • Metry kw. 5776 m²
  • Odległość do plaży 2600 m
Sprzedaż
65 000 € 94 €/m²
  • Kod obiektowy 33200
  • Metry kw. 690 m²
  • Odległość do plaży 20000 m
Sprzedaż
88 000 € 18 €/m²
  • Kod obiektowy 60170
  • Metry kw. 4650 m²
  • Odległość do plaży 10000 m

Subskrypcja newslettera