850 000 €
153 €/m²
Property 35094 photo 1
Property 35094 photo 2
Property 35094 photo 3
Property 35094 photo 4
Property 35094 photo 5
Property 35094 photo 6
Property 35094 photo 7
Property 35094 photo 8
Property 35094 photo 9
Property 35094 photo 10
Property 35094 photo 11

Details

  • Odległość do morza: 200 m
  • Odległość od lotniska: 38 km

Opis

Na sprzedaż Działka5547 metrów kwadratowych na Krecie. Jest częścią planu miasta. Teren posiada: dostęp do wody, dostęp do prądu. Pozwolenie na budowę do 2000 metrów kwadratowych. Nieruchomość oferuje piękny widok na morze, na miasto.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
765 000 € 170 €/m²
  • Kod obiektowy 37496
  • Metry kw. 4500 m²
  • Odległość do plaży 2000 m
Sprzedaż
750 000 € 165 €/m²
  • Kod obiektowy 38074
  • Metry kw. 4520 m²
  • Odległość do plaży 1500 m
Sprzedaż
1 000 000 € 11 €/m²
  • Kod obiektowy 34287
  • Metry kw. 89000 m²
  • Odległość do plaży 800 m
Sprzedaż
800 000 € 533 €/m²
  • Kod obiektowy 38749
  • Metry kw. 1500 m²
  • Odległość do plaży 300 m
Sprzedaż
1 050 000 € 15 €/m²
  • Kod obiektowy 44361
  • Metry kw. 70000 m²
  • Odległość do plaży 2900 m
Sprzedaż
800 000 € 1000 €/m²
  • Kod obiektowy 38769
  • Metry kw. 800 m²
  • Odległość do plaży 450 m
Sprzedaż
1 070 000 € 30 €/m²
  • Kod obiektowy 59201
  • Metry kw. 35000 m²
  • Odległość do plaży 5000 m
Sprzedaż
1 227 000 € 49 €/m²
  • Kod obiektowy 38407
  • Metry kw. 24820 m²
  • Odległość do plaży 1 m
Sprzedaż
750 000 € 375 €/m²
  • Kod obiektowy 38096
  • Metry kw. 2000 m²
  • Odległość do plaży 700 m
Sprzedaż
1 100 000 € 73 €/m²
  • Kod obiektowy 12486
  • Metry kw. 15000 m²
  • Odległość do plaży 3400 m

Subskrypcja newslettera