Sprzedaż - Działka 11000 m² na Korfu

Grecja Wyspy Jońskie Prefektura Korfu Korfu
370 000 €
33 €/m²
Property 35177 photo 1
Property 35177 photo 2
Property 35177 photo 3
Property 35177 photo 4

Details

  • Odległość do morza: 2300 m
  • Odległość do najbliższego miasta: 33 km
  • Odległość od lotniska: 34 km

Opis

Na sprzedaż Działka11000 metrów kwadratowych na Korfu. Teren posiada: dostęp do wody, dostęp do prądu. Pozwolenie na budowę do 340 metrów kwadratowych. Nieruchomość oferuje piękny widok na morze, na góry, na las.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
299 000 € 37 €/m²
  • Kod obiektowy 60787
  • Metry kw. 8000 m²
  • Odległość do plaży 3000 m
Sprzedaż
330 000 € 47 €/m²
  • Kod obiektowy 22562
  • Metry kw. 7000 m²
  • Odległość do plaży 400 m
Sprzedaż
530 000 € 130 €/m²
  • Kod obiektowy 29696
  • Metry kw. 4050 m²
  • Odległość do plaży 100 m
Sprzedaż
370 000 € 33 €/m²
  • Kod obiektowy 35177
  • Metry kw. 11000 m²
  • Odległość do plaży 2300 m
Sprzedaż
430 000 € 84 €/m²
  • Kod obiektowy 63499
  • Metry kw. 5064 m²
  • Odległość do plaży 700 m
Sprzedaż
320 000 € 280 000 € 55 €/m²
  • Kod obiektowy 59779
  • Metry kw. 5020 m²
  • Odległość do plaży 1300 m
Sprzedaż
550 000 € 110 €/m²
  • Kod obiektowy 34256
  • Metry kw. 5000 m²
  • Odległość do plaży 600 m
Sprzedaż
530 000 € 106 €/m²
  • Kod obiektowy 63876
  • Metry kw. 4982 m²
  • Odległość do plaży 620 m
Sprzedaż
550 000 € 220 €/m²
  • Kod obiektowy 6155
  • Metry kw. 2500 m²
  • Odległość do plaży 450 m
Sprzedaż
470 000 € 75 €/m²
  • Kod obiektowy 37792
  • Metry kw. 6200 m²
  • Odległość do plaży 100 m

Subskrypcja newslettera