1 500 000 €
61 €/m²
Property 35220 photo 1
Property 35220 photo 2
Property 35220 photo 3
Property 35220 photo 4
Property 35220 photo 5
Property 35220 photo 6
Property 35220 photo 7

Details

  • Współczynnik zabudowy: 0,2
  • Odległość do morza: 3900 m
  • Odległość od lotniska: 36 km

Opis

Na sprzedaż Działka24233 metrów kwadratowych na Krecie. Znajduje się poza planem miasta. Pozwolenie na budowę do 4846 metrów kwadratowych. Nieruchomość oferuje wspaniały panoramiczny widok na morze, na góry, na miasto.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
1 700 000 € 50 €/m²
  • Kod obiektowy 44681
  • Metry kw. 34000 m²
  • Odległość do plaży 830 m
Sprzedaż
1 280 000 € 1 000 000 € 100 €/m²
  • Kod obiektowy 52388
  • Metry kw. 10000 m²
  • Odległość do plaży 3000 m
Sprzedaż
1 500 000 € 1 173 000 € 42 €/m²
  • Kod obiektowy 52254
  • Metry kw. 27671 m²
  • Odległość do plaży 1200 m
Sprzedaż
1 600 000 € 1 070 000 € 78 €/m²
  • Kod obiektowy 32927
  • Metry kw. 13680 m²
  • Odległość do plaży 150 m
Sprzedaż
1 280 000 € 548 €/m²
  • Kod obiektowy 33143
  • Metry kw. 2332 m²
  • Odległość do plaży 70 m
Sprzedaż
1 227 000 € 49 €/m²
  • Kod obiektowy 38407
  • Metry kw. 24820 m²
  • Odległość do plaży 1 m
Sprzedaż
1 500 000 € 1 280 000 € 31 €/m²
  • Kod obiektowy 52253
  • Metry kw. 40085 m²
  • Odległość do plaży 9000 m
Sprzedaż
1 500 000 € 10 €/m²
  • Kod obiektowy 62446
  • Metry kw. 150000 m²
  • Odległość do plaży 3000 m
Sprzedaż
2 150 000 € 1 400 000 € 340 €/m²
  • Kod obiektowy 62848
  • Metry kw. 4112 m²
  • Odległość do plaży 250 m
Sprzedaż
1 400 000 € 71 €/m²
  • Kod obiektowy 31733
  • Metry kw. 19454 m²
  • Odległość do plaży 1 m

Subskrypcja newslettera