400 000 €
2667 €/m²
Property 35324 photo 1
Property 35324 photo 2
Property 35324 photo 3
Property 35324 photo 4
Property 35324 photo 5

Details

  • Odległość do morza: 50 m
  • Odległość od lotniska: 9 km

Opis

Na sprzedaż nieruchomość komercyjna o powierzhcni 150 metrów kwadratów w Salonikach. nieruchomość komercyjna składa się z 0 pięter. Nieruchomość komercyjna ma układ wewnętrzny także zawiera wyposażenie.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
480 000 € 1043 €/m²
  • Kod obiektowy 39372
  • Metry kw. 460 m²
  • Odległość do plaży 4000 m
Sprzedaż
490 000 € 583 €/m²
  • Kod obiektowy 62060
  • Metry kw. 840 m²
  • Odległość do plaży 2500 m
Sprzedaż
525 000 € 262 €/m²
  • Kod obiektowy 62721
  • Metry kw. 2000 m²
  • Odległość do plaży 3800 m
Sprzedaż
500 000 € 1449 €/m²
  • Kod obiektowy 34711
  • Metry kw. 345 m²
  • Odległość do plaży 5800 m
Sprzedaż
450 000 € 2812 €/m²
  • Kod obiektowy 43219
  • Metry kw. 160 m²
  • Odległość do plaży 2000 m
Sprzedaż
340 000 € 944 €/m²
  • Kod obiektowy 62923
  • Metry kw. 360 m²
  • Odległość do plaży 2000 m
Sprzedaż
400 000 € 2666 €/m²
  • Kod obiektowy 35324
  • Metry kw. 150 m²
  • Odległość do plaży 50 m
Sprzedaż
400 000 € 1282 €/m²
  • Kod obiektowy 61467
  • Metry kw. 312 m²
  • Odległość do plaży 500 m
Sprzedaż
372 000 € 4133 €/m²
  • Kod obiektowy 58370
  • Metry kw. 90 m²
  • Odległość do plaży 500 m
Sprzedaż
495 000 € 6875 €/m²
  • Kod obiektowy 58323
  • Metry kw. 72 m²
  • Odległość do plaży 900 m

Subskrypcja newslettera