Sprzedaż - Działka 103500 m² na Kassandrze (Chalkidiki)

Grecja Macedonia Chalkidiki Kassandra Sani powiedział:
1 000 000 €
9 €/m²
Property 35368 photo 1
Property 35368 photo 2
Property 35368 photo 3
Property 35368 photo 4
Property 35368 photo 5
Property 35368 photo 6
Property 35368 photo 7
Property 35368 photo 8

Details

  • Odległość do morza: 2500 m
  • Odległość do najbliższego miasta: 5 km
  • Odległość od lotniska: 70 km

Opis

Na sprzedaż Działka103500 metrów kwadratowych na Kassandrze (Chalkidiki). Znajduje się poza planem miasta. Teren posiada: dostęp do wody, dostęp do prądu. Pozwolenie na budowę do 20000 metrów kwadratowych.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
1 000 000 € 85 €/m²
  • Kod obiektowy 48896
  • Metry kw. 11650 m²
  • Odległość do plaży 1100 m
Sprzedaż
1 200 000 € 101 €/m²
  • Kod obiektowy 4197
  • Metry kw. 11875 m²
  • Odległość do plaży 350 m
Sprzedaż
870 000 € 238 €/m²
  • Kod obiektowy 40250
  • Metry kw. 3650 m²
  • Odległość do plaży 100 m
Sprzedaż
1 000 000 € 62 €/m²
  • Kod obiektowy 45198
  • Metry kw. 16000 m²
  • Odległość do plaży 5000 m
Sprzedaż
Na zapytanie
  • Kod obiektowy 10973
  • Metry kw. 20100 m²
  • Odległość do plaży 2000 m
Sprzedaż
900 000 € 73 €/m²
  • Kod obiektowy 25935
  • Metry kw. 12300 m²
  • Odległość do plaży 400 m
Sprzedaż
900 000 € 45 €/m²
  • Kod obiektowy 38373
  • Metry kw. 20000 m²
  • Odległość do plaży 650 m
Sprzedaż
1 200 000 € 33 €/m²
  • Kod obiektowy 2648
  • Metry kw. 36000 m²
  • Odległość do plaży 400 m
Sprzedaż
1 000 000 € 105 €/m²
  • Kod obiektowy 20239
  • Metry kw. 9500 m²
  • Odległość do plaży 120 m
Sprzedaż
840 000 € 63 €/m²
  • Kod obiektowy 30184
  • Metry kw. 13289 m²
  • Odległość do plaży 400 m

Subskrypcja newslettera