320 000 €
25 €/m²
Property 35606 photo 1
Property 35606 photo 2
Property 35606 photo 3

Details

  • Odległość do morza: 900 m
  • Odległość do najbliższego miasta: 2,4 km
  • Odległość od lotniska: 45 km

Opis

Na sprzedaż ogrodzony Działka12728 metrów kwadratowych na Krecie. Znajduje się poza planem miasta. Teren posiada: dostęp do wody, dostęp do prądu. Pozwolenie na budowę. Pozwolenie na budowę do 327 metrów kwadratowych.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
309 000 € 147 €/m²
  • Kod obiektowy 56430
  • Metry kw. 2100 m²
  • Odległość do plaży 350 m
Sprzedaż
450 000 € 112 €/m²
  • Kod obiektowy 36737
  • Metry kw. 4000 m²
  • Odległość do plaży 100 m
Sprzedaż
350 000 € 221 €/m²
  • Kod obiektowy 64295
  • Metry kw. 1580 m²
  • Odległość do plaży 600 m
Sprzedaż
450 000 € 41 €/m²
  • Kod obiektowy 38250
  • Metry kw. 10800 m²
  • Odległość do plaży 6200 m
Sprzedaż
400 000 € 72 €/m²
  • Kod obiektowy 50674
  • Metry kw. 5500 m²
  • Odległość do plaży 750 m
Sprzedaż
350 000 € 330 000 € 48 €/m²
  • Kod obiektowy 56284
  • Metry kw. 6800 m²
  • Odległość do plaży 2300 m
Sprzedaż
Na zapytanie
  • Kod obiektowy 43298
  • Metry kw. 2600 m²
  • Odległość do plaży 416 m
Sprzedaż
300 000 € 603 €/m²
  • Kod obiektowy 65123
  • Metry kw. 497 m²
  • Odległość do plaży 700 m
Sprzedaż
320 000 € 122 €/m²
  • Kod obiektowy 63746
  • Metry kw. 2610 m²
  • Odległość do plaży 1280 m
Sprzedaż
299 000 € 4 €/m²
  • Kod obiektowy 63201
  • Metry kw. 70000 m²
  • Odległość do plaży 3300 m

Subskrypcja newslettera