Sprzedaż - Działka 6000 m² na Korfu

Grecja Wyspy Jońskie Prefektura Korfu Korfu
300 000 €
50 €/m²
Property 35619 photo 1
Property 35619 photo 2
Property 35619 photo 3
Property 35619 photo 4
Property 35619 photo 5
Property 35619 photo 6
Property 35619 photo 7
Property 35619 photo 8

Details

  • Odległość do morza: 3000 m
  • Odległość do najbliższego miasta: 33 km
  • Odległość od lotniska: 18 km

Opis

Na sprzedaż Działka6000 metrów kwadratowych na Korfu. Pozwolenie na budowę do 200 metrów kwadratowych. Nieruchomość oferuje wspaniały panoramiczny widok na morze, na góry, na miasto, na las.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
250 000 € 39 €/m²
  • Kod obiektowy 29440
  • Metry kw. 6400 m²
  • Odległość do plaży 400 m
Sprzedaż
430 000 € 84 €/m²
  • Kod obiektowy 63499
  • Metry kw. 5064 m²
  • Odległość do plaży 700 m
Sprzedaż
330 000 € 11 €/m²
  • Kod obiektowy 44033
  • Metry kw. 30000 m²
  • Odległość do plaży 2900 m
Sprzedaż
300 000 € 66 €/m²
  • Kod obiektowy 50750
  • Metry kw. 4500 m²
  • Odległość do plaży 3000 m
Sprzedaż
280 000 € 260 000 € 31 €/m²
  • Kod obiektowy 20442
  • Metry kw. 8253 m²
  • Odległość do plaży 2900 m
Sprzedaż
250 000 € 83 €/m²
  • Kod obiektowy 26126
  • Metry kw. 3000 m²
  • Odległość do plaży 10 m
Sprzedaż
330 000 € 122 €/m²
  • Kod obiektowy 37947
  • Metry kw. 2700 m²
  • Odległość do plaży 2500 m
Sprzedaż
300 000 € 54 €/m²
  • Kod obiektowy 34372
  • Metry kw. 5500 m²
  • Odległość do plaży 1500 m
Sprzedaż
390 000 € 250 000 € 5 €/m²
  • Kod obiektowy 21749
  • Metry kw. 44000 m²
  • Odległość do plaży 4000 m
Sprzedaż
280 000 € 70 €/m²
  • Kod obiektowy 29138
  • Metry kw. 4000 m²
  • Odległość do plaży 2000 m

Subskrypcja newslettera