600 000 €
33 €/m²
Property 35632 photo 1
Property 35632 photo 2
Property 35632 photo 3
Property 35632 photo 4

Details

  • Odległość do morza: 4000 m
  • Odległość do najbliższego miasta: 8 km
  • Odległość od lotniska: 11 km

Opis

Na sprzedaż Działka18000 metrów kwadratowych na Krecie. Znajduje się poza planem miasta. Teren posiada: dostęp do wody, dostęp do prądu. Pozwolenie na budowę do 3000 metrów kwadratowych. Nieruchomość oferuje piękny widok na morze.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
694 000 € 84 €/m²
  • Kod obiektowy 4766
  • Metry kw. 8200 m²
  • Odległość do plaży 1300 m
Sprzedaż
600 000 € 500 000 € 71 €/m²
  • Kod obiektowy 37410
  • Metry kw. 7000 m²
  • Odległość do plaży 3300 m
Sprzedaż
800 000 € 32 €/m²
  • Kod obiektowy 32800
  • Metry kw. 25000 m²
  • Odległość do plaży 2000 m
Sprzedaż
570 000 € 28 €/m²
  • Kod obiektowy 51153
  • Metry kw. 20000 m²
  • Odległość do plaży 6000 m
Sprzedaż
853 000 € 813 €/m²
  • Kod obiektowy 64552
  • Metry kw. 1048 m²
  • Odległość do plaży 300 m
Sprzedaż
Na zapytanie
  • Kod obiektowy 39826
  • Metry kw. 2920 m²
  • Odległość do plaży 4000 m
Sprzedaż
747 000 € 640 000 € 26 €/m²
  • Kod obiektowy 63904
  • Metry kw. 24000 m²
  • Odległość do plaży 450 m
Sprzedaż
525 000 € 450 000 € 12 €/m²
  • Kod obiektowy 44359
  • Metry kw. 35000 m²
  • Odległość do plaży 2900 m
Sprzedaż
800 000 € 102 €/m²
  • Kod obiektowy 13174
  • Metry kw. 7800 m²
  • Odległość do plaży 1000 m
Sprzedaż
500 000 € 110 €/m²
  • Kod obiektowy 38077
  • Metry kw. 4542 m²
  • Odległość do plaży 2000 m

Subskrypcja newslettera