Sprzedaż - Działka 3200 m² na Riwierze Olimpijskiej

Grecja Macedonia Prefektura Pieria Dion Dio powiedział:
30 000 €
9 €/m²
Property 35638 photo 1
Property 35638 photo 2
Property 35638 photo 3

Details

  • Odległość do morza: 3500 m
  • Odległość do najbliższego miasta: 2,5 km
  • Odległość od lotniska: 46 km

Opis

Na sprzedaż Działka3200 metrów kwadratowych na Riwierze Olimpijskiej. Znajduje się poza planem miasta. Nieruchomość oferuje wspaniały panoramiczny widok na morze, na góry, na las.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
35 000 € 58 €/m²
  • Kod obiektowy 65613
  • Metry kw. 600 m²
  • Odległość do plaży 1500 m
Sprzedaż
43 000 € 106 €/m²
  • Kod obiektowy 56300
  • Metry kw. 402 m²
  • Odległość do plaży 5000 m
Sprzedaż
35 000 € 68 €/m²
  • Kod obiektowy 65479
  • Metry kw. 509 m²
  • Odległość do plaży 2000 m
Sprzedaż
40 000 € 36 000 € 33 €/m²
  • Kod obiektowy 65750
  • Metry kw. 1071 m²
  • Odległość do plaży 350 m
Sprzedaż
40 000 € 35 000 € 60 €/m²
  • Kod obiektowy 63405
  • Metry kw. 575 m²
  • Odległość do plaży 9000 m
Sprzedaż
30 000 € 42 €/m²
  • Kod obiektowy 36318
  • Metry kw. 700 m²
  • Odległość do plaży 1500 m
Sprzedaż
35 000 € 65 €/m²
  • Kod obiektowy 38502
  • Metry kw. 535 m²
  • Odległość do plaży 3500 m
Sprzedaż
30 000 € 50 €/m²
  • Kod obiektowy 60781
  • Metry kw. 600 m²
  • Odległość do plaży 12000 m
Sprzedaż
33 000 € 3 €/m²
  • Kod obiektowy 52590
  • Metry kw. 8800 m²
  • Odległość do plaży 15000 m
Sprzedaż
35 000 € 8 €/m²
  • Kod obiektowy 10274
  • Metry kw. 4000 m²
  • Odległość do plaży 3300 m

Subskrypcja newslettera