168 000 € 160 000 €
39 €/m²
Property 35642 photo 1
Property 35642 photo 2
Property 35642 photo 3
Property 35642 photo 4

Details

  • Odległość do morza: 2000 m
  • Odległość do najbliższego miasta: 1 km
  • Odległość od lotniska: 21 km

Opis

Na sprzedaż Działka4062 metrów kwadratowych na Krecie. Teren posiada: dostęp do wody, dostęp do prądu. Pozwolenie na budowę. Pozwolenie na budowę do 200 metrów kwadratowych. Nieruchomość oferuje piękny widok na morze, na góry.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
250 000 € 1250 €/m²
  • Kod obiektowy 57759
  • Metry kw. 200 m²
  • Odległość do plaży 20 m
Sprzedaż
220 000 € 53 €/m²
  • Kod obiektowy 65418
  • Metry kw. 4098 m²
  • Odległość do plaży 1500 m
Sprzedaż
199 000 € 189 €/m²
  • Kod obiektowy 65914
  • Metry kw. 1052 m²
  • Odległość do plaży 1000 m
Sprzedaż
150 000 € 73 €/m²
  • Kod obiektowy 63359
  • Metry kw. 2049 m²
  • Odległość do plaży 360 m
Sprzedaż
160 000 € 213 €/m²
  • Kod obiektowy 62271
  • Metry kw. 748 m²
  • Odległość do plaży 300 m
Sprzedaż
200 000 € 93 €/m²
  • Kod obiektowy 50156
  • Metry kw. 2150 m²
  • Odległość do plaży 650 m
Sprzedaż
235 000 € 44 €/m²
  • Kod obiektowy 52112
  • Metry kw. 5321 m²
  • Odległość do plaży 9000 m
Sprzedaż
200 000 € 22 €/m²
  • Kod obiektowy 44018
  • Metry kw. 8923 m²
  • Odległość do plaży 700 m
Sprzedaż
160 000 € 94 €/m²
  • Kod obiektowy 62322
  • Metry kw. 1700 m²
  • Odległość do plaży 70 m
Sprzedaż
150 000 € 185 €/m²
  • Kod obiektowy 63801
  • Metry kw. 809 m²
  • Odległość do plaży 1000 m

Subskrypcja newslettera