Sprzedaż - Działka 10000 m² w Salonikach

Grecja Saloniki Saloniki - Przedmieścia Chortiatis
110 000 €
11 €/m²
Property 35683 photo 1
Property 35683 photo 2
Property 35683 photo 3
Property 35683 photo 4
Property 35683 photo 5
Property 35683 photo 6
Property 35683 photo 7
Property 35683 photo 8

Details

  • Odległość do morza: 22000 m
  • Odległość do najbliższego miasta: 1 km
  • Odległość od lotniska: 14 km

Opis

Na sprzedaż Działka10000 metrów kwadratowych w Salonikach. Teren posiada: dostęp do wody.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
110 000 € 11 €/m²
  • Kod obiektowy 35683
  • Metry kw. 10000 m²
  • Odległość do plaży 22000 m
Sprzedaż
150 000 € 681 €/m²
  • Kod obiektowy 49885
  • Metry kw. 220 m²
  • Odległość do plaży 3500 m
Sprzedaż
160 000 € 579 €/m²
  • Kod obiektowy 53066
  • Metry kw. 276 m²
  • Odległość do plaży 3000 m
Sprzedaż
110 000 € 110 €/m²
  • Kod obiektowy 31769
  • Metry kw. 1000 m²
  • Odległość do plaży 4000 m
Sprzedaż
130 000 € 325 €/m²
  • Kod obiektowy 49616
  • Metry kw. 400 m²
  • Odległość do plaży 1200 m
Sprzedaż
160 000 € 32 €/m²
  • Kod obiektowy 49478
  • Metry kw. 5000 m²
  • Odległość do plaży 600 m
Sprzedaż
130 000 € 104 €/m²
  • Kod obiektowy 62872
  • Metry kw. 1240 m²
  • Odległość do plaży 750 m
Sprzedaż
120 000 € 466 €/m²
  • Kod obiektowy 35449
  • Metry kw. 257 m²
  • Odległość do plaży 4000 m
Sprzedaż
150 000 € 495 €/m²
  • Kod obiektowy 59354
  • Metry kw. 303 m²
  • Odległość do plaży 3000 m
Sprzedaż
120 000 € 600 €/m²
  • Kod obiektowy 61517
  • Metry kw. 200 m²
  • Odległość do plaży 2000 m

Subskrypcja newslettera