Sprzedaż - Działka 5500 m² na Korfu

Grecja Wyspy Jońskie Prefektura Korfu Korfu
160 000 €
29 €/m²
Property 35721 photo 1
Property 35721 photo 2
Property 35721 photo 3
Property 35721 photo 4
Property 35721 photo 5
Property 35721 photo 6
Property 35721 photo 7
Property 35721 photo 8
Property 35721 photo 9
Property 35721 photo 10
Property 35721 photo 11
Property 35721 photo 12
Property 35721 photo 13
Property 35721 photo 14
Property 35721 photo 15
Property 35721 photo 16
Property 35721 photo 17

Details

  • Odległość do morza: 550 m
  • Odległość do najbliższego miasta: 30 km
  • Odległość od lotniska: 15 km

Opis

Na sprzedaż Działka5500 metrów kwadratowych na Korfu. Teren posiada: dostęp do wody, dostęp do prądu. Pozwolenie na budowę do 270 metrów kwadratowych.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
130 000 € 43 €/m²
  • Kod obiektowy 44032
  • Metry kw. 3000 m²
  • Odległość do plaży 2900 m
Sprzedaż
200 000 € 148 €/m²
  • Kod obiektowy 38650
  • Metry kw. 1350 m²
  • Odległość do plaży 2300 m
Sprzedaż
200 000 € 54 €/m²
  • Kod obiektowy 49797
  • Metry kw. 3646 m²
  • Odległość do plaży 10 m
Sprzedaż
130 000 € 343 €/m²
  • Kod obiektowy 30887
  • Metry kw. 378 m²
  • Odległość do plaży 1000 m
Sprzedaż
130 000 € 18 €/m²
  • Kod obiektowy 30601
  • Metry kw. 6912 m²
  • Odległość do plaży 3400 m
Sprzedaż
210 000 € 26 €/m²
  • Kod obiektowy 35065
  • Metry kw. 8000 m²
  • Odległość do plaży 4500 m
Sprzedaż
220 000 € 195 000 € 27 €/m²
  • Kod obiektowy 31501
  • Metry kw. 7000 m²
  • Odległość do plaży 6000 m
Sprzedaż
188 000 € 53 €/m²
  • Kod obiektowy 61705
  • Metry kw. 3500 m²
  • Odległość do plaży 3500 m
Sprzedaż
220 000 € 180 000 € 20 €/m²
  • Kod obiektowy 46092
  • Metry kw. 8841 m²
  • Odległość do plaży 1600 m
Sprzedaż
190 000 € 172 €/m²
  • Kod obiektowy 44584
  • Metry kw. 1100 m²
  • Odległość do plaży 400 m

Subskrypcja newslettera