2 650 000 €
126 €/m²
Property 35781 photo 1
Property 35781 photo 2
Property 35781 photo 3
Property 35781 photo 4
Property 35781 photo 5
Property 35781 photo 6
Property 35781 photo 7
Property 35781 photo 8
Property 35781 photo 9
Property 35781 photo 10
Property 35781 photo 11
Property 35781 photo 12
Property 35781 photo 13
Property 35781 photo 14
Property 35781 photo 15
Property 35781 photo 16
Property 35781 photo 17
Property 35781 photo 18
Property 35781 photo 19
Property 35781 photo 20

Details

  • Odległość do morza: 1000 m
  • Odległość do najbliższego miasta: 19 km
  • Odległość od lotniska: 13 km

Opis

Na sprzedaż ogrodzony Działka21000 metrów kwadratowych na Korfu. Teren posiada: struktura, studnia, dostęp do prądu. Pozwolenie na budowę. Pozwolenie na budowę do 3700 metrów kwadratowych. Nieruchomość oferuje wspaniały panoramiczny widok na morze, na miasto.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
3 675 000 € 536 €/m²
  • Kod obiektowy 32766
  • Metry kw. 6850 m²
  • Odległość do plaży 2000 m
Sprzedaż
3 100 000 € 402 €/m²
  • Kod obiektowy 45345
  • Metry kw. 7700 m²
  • Odległość do plaży 1 m
Sprzedaż
2 600 000 € 2 500 000 € 228 €/m²
  • Kod obiektowy 62294
  • Metry kw. 10959 m²
  • Odległość do plaży 5 m
Sprzedaż
3 300 000 € 36 €/m²
  • Kod obiektowy 65638
  • Metry kw. 91445 m²
  • Odległość do plaży 2500 m
Sprzedaż
2 200 000 € 24 €/m²
  • Kod obiektowy 50542
  • Metry kw. 90000 m²
  • Odległość do plaży 1600 m
Sprzedaż
3 200 000 € 2 700 000 € 385 €/m²
  • Kod obiektowy 31964
  • Metry kw. 7000 m²
  • Odległość do plaży 2000 m
Sprzedaż
3 000 000 € 245 €/m²
  • Kod obiektowy 23389
  • Metry kw. 12218 m²
  • Odległość do plaży 600 m
Sprzedaż
2 650 000 € 126 €/m²
  • Kod obiektowy 35781
  • Metry kw. 21000 m²
  • Odległość do plaży 1000 m

Subskrypcja newslettera