550 000 €
57 €/m²
Property 35807 photo 1
Property 35807 photo 2
Property 35807 photo 3
Property 35807 photo 4
Property 35807 photo 5
Property 35807 photo 6
Property 35807 photo 7
Property 35807 photo 8
Property 35807 photo 9
Property 35807 photo 10

Details

  • Odległość do morza: 2500 m
  • Odległość do najbliższego miasta: 13 km
  • Odległość od lotniska: 7 km

Opis

Na sprzedaż Działka9500 metrów kwadratowych na Korfu. Nieruchomość oferuje piękny widok na morze, na góry, na las.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
540 000 € 121 €/m²
  • Kod obiektowy 24098
  • Metry kw. 4450 m²
  • Odległość do plaży 1000 m
Sprzedaż
650 000 € 72 €/m²
  • Kod obiektowy 35172
  • Metry kw. 9000 m²
  • Odległość do plaży 800 m
Sprzedaż
550 000 € 785 €/m²
  • Kod obiektowy 51327
  • Metry kw. 700 m²
  • Odległość do plaży 4000 m
Sprzedaż
750 000 € 370 000 € 92 €/m²
  • Kod obiektowy 33678
  • Metry kw. 4000 m²
  • Odległość do plaży 2500 m
Sprzedaż
490 000 € 7 €/m²
  • Kod obiektowy 16054
  • Metry kw. 68000 m²
  • Odległość do plaży 3400 m
Sprzedaż
Na zapytanie
  • Kod obiektowy 60716
  • Metry kw. 2603 m²
  • Odległość do plaży 1000 m
Sprzedaż
650 000 € 10 €/m²
  • Kod obiektowy 51125
  • Metry kw. 60000 m²
  • Odległość do plaży 4000 m
Sprzedaż
550 000 € 57 €/m²
  • Kod obiektowy 35807
  • Metry kw. 9500 m²
  • Odległość do plaży 2500 m
Sprzedaż
480 000 € 10 €/m²
  • Kod obiektowy 51293
  • Metry kw. 48000 m²
  • Odległość do plaży 5000 m
Sprzedaż
650 000 € 92 €/m²
  • Kod obiektowy 37194
  • Metry kw. 7000 m²
  • Odległość do plaży 4000 m

Subskrypcja newslettera