430 000 €
71 €/m²
Property 35809 photo 1
Property 35809 photo 2
Property 35809 photo 3
Property 35809 photo 4

Details

  • Odległość do morza: 600 m
  • Odległość do najbliższego miasta: 14 km
  • Odległość od lotniska: 13 km

Opis

Na sprzedaż Działka6000 metrów kwadratowych na Korfu. Znajduje się poza planem miasta. Pozwolenie na budowę do 200 metrów kwadratowych. Nieruchomość oferuje piękny widok na morze.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
375 000 € 46 €/m²
  • Kod obiektowy 3960
  • Metry kw. 8000 m²
  • Odległość do plaży 1000 m
Sprzedaż
430 000 € 71 €/m²
  • Kod obiektowy 35809
  • Metry kw. 6000 m²
  • Odległość do plaży 600 m
Sprzedaż
399 000 € 30 €/m²
  • Kod obiektowy 60783
  • Metry kw. 13000 m²
  • Odległość do plaży 3000 m
Sprzedaż
350 000 € 437 €/m²
  • Kod obiektowy 37187
  • Metry kw. 800 m²
  • Odległość do plaży 650 m
Sprzedaż
500 000 € 156 €/m²
  • Kod obiektowy 4100
  • Metry kw. 3200 m²
  • Odległość do plaży 800 m
Sprzedaż
630 000 € 152 €/m²
  • Kod obiektowy 40443
  • Metry kw. 4143 m²
  • Odległość do plaży 1000 m
Sprzedaż
425 000 € 14 €/m²
  • Kod obiektowy 6150
  • Metry kw. 30000 m²
  • Odległość do plaży 4000 m
Sprzedaż
400 000 € 85 €/m²
  • Kod obiektowy 45735
  • Metry kw. 4673 m²
  • Odległość do plaży 5000 m
Sprzedaż
550 000 € 785 €/m²
  • Kod obiektowy 51327
  • Metry kw. 700 m²
  • Odległość do plaży 4000 m
Sprzedaż
550 000 € 220 €/m²
  • Kod obiektowy 6155
  • Metry kw. 2500 m²
  • Odległość do plaży 450 m

Subskrypcja newslettera