Sprzedaż - Działka 2216 m² na Korfu

Grecja Wyspy Jońskie Prefektura Korfu Korfu
110 000 €
49 €/m²
Property 35814 photo 1
Property 35814 photo 2
Property 35814 photo 3
Property 35814 photo 4
Property 35814 photo 5
Property 35814 photo 6
Property 35814 photo 7
Property 35814 photo 8
Property 35814 photo 9
Property 35814 photo 10
Property 35814 photo 11

Details

  • Odległość do morza: 3000 m
  • Odległość do najbliższego miasta: 11,5 km
  • Odległość od lotniska: 7 km

Opis

Na sprzedaż Działka2216 metrów kwadratowych na Korfu. Teren posiada: dostęp do wody, dostęp do prądu. Pozwolenie na budowę. Pozwolenie na budowę do 750 metrów kwadratowych. Nieruchomość oferuje piękny widok na góry, na miasto, na las.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
160 000 € 32 €/m²
  • Kod obiektowy 33832
  • Metry kw. 5000 m²
  • Odległość do plaży 4000 m
Sprzedaż
125 000 € 27 €/m²
  • Kod obiektowy 42913
  • Metry kw. 4600 m²
  • Odległość do plaży 3500 m
Sprzedaż
140 000 € 67 €/m²
  • Kod obiektowy 57953
  • Metry kw. 2078 m²
  • Odległość do plaży 150 m
Sprzedaż
90 000 € 74 €/m²
  • Kod obiektowy 47076
  • Metry kw. 1206 m²
  • Odległość do plaży 5000 m
Sprzedaż
Na zapytanie
  • Kod obiektowy 44928
  • Metry kw. 370 m²
  • Odległość do plaży 150 m
Sprzedaż
130 000 € 56 €/m²
  • Kod obiektowy 65288
  • Metry kw. 2300 m²
  • Odległość do plaży 3500 m
Sprzedaż
100 000 € 24 €/m²
  • Kod obiektowy 39046
  • Metry kw. 4130 m²
  • Odległość do plaży 3000 m
Sprzedaż
120 000 € 52 €/m²
  • Kod obiektowy 65426
  • Metry kw. 2300 m²
  • Odległość do plaży 2500 m
Sprzedaż
145 000 € 204 €/m²
  • Kod obiektowy 65891
  • Metry kw. 710 m²
  • Odległość do plaży 6900 m
Sprzedaż
90 000 € 123 €/m²
  • Kod obiektowy 50053
  • Metry kw. 727 m²
  • Odległość do plaży 700 m

Subskrypcja newslettera