Sprzedaż - Działka 2000 m² na Korfu

Grecja Wyspy Jońskie Prefektura Korfu Korfu
17 000 €
8 €/m²
Property 35849 photo 1
Property 35849 photo 2
Property 35849 photo 3
Property 35849 photo 4
Property 35849 photo 5
Property 35849 photo 6
Property 35849 photo 7
Property 35849 photo 8
Property 35849 photo 9

Details

  • Odległość do morza: 1500 m
  • Odległość do najbliższego miasta: 21 km
  • Odległość od lotniska: 20 km

Opis

Na sprzedaż Działka2000 metrów kwadratowych na Korfu. Teren posiada: dostęp do wody.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
25 000 € 55 €/m²
  • Kod obiektowy 31303
  • Metry kw. 450 m²
  • Odległość do plaży 3800 m
Sprzedaż
17 000 € 4 €/m²
  • Kod obiektowy 50093
  • Metry kw. 4000 m²
  • Odległość do plaży 5000 m
Sprzedaż
20 000 € 20 €/m²
  • Kod obiektowy 26918
  • Metry kw. 1000 m²
  • Odległość do plaży 5000 m
Sprzedaż
25 000 € 21 000 € 28 €/m²
  • Kod obiektowy 4546
  • Metry kw. 750 m²
  • Odległość do plaży 2000 m
Sprzedaż
14 000 € 69 €/m²
  • Kod obiektowy 47139
  • Metry kw. 201 m²
  • Odległość do plaży 3900 m
Sprzedaż
25 000 € 31 €/m²
  • Kod obiektowy 37870
  • Metry kw. 800 m²
  • Odległość do plaży 3000 m
Sprzedaż
25 000 € 55 €/m²
  • Kod obiektowy 28888
  • Metry kw. 447 m²
  • Odległość do plaży 3000 m
Sprzedaż
25 000 € 42 €/m²
  • Kod obiektowy 28867
  • Metry kw. 592 m²
  • Odległość do plaży 3000 m
Sprzedaż
20 000 € 10 €/m²
  • Kod obiektowy 25859
  • Metry kw. 2000 m²
  • Odległość do plaży 17000 m
Sprzedaż
25 000 € 37 €/m²
  • Kod obiektowy 28892
  • Metry kw. 670 m²
  • Odległość do plaży 3000 m

Subskrypcja newslettera