Property 35985 photo 1
Property 35985 photo 2
Property 35985 photo 3

Details

  • Współczynnik zabudowy: 6
  • Odległość do morza: 4000 m
  • Odległość do najbliższego miasta: 5 km
  • Odległość od lotniska: 18 km

Opis

Na sprzedaż Działka1266 metrów kwadratowych w Salonikach. Jest częścią planu miasta. Teren posiada: dostęp do wody, dostęp do prądu. Pozwolenie na budowę do 760 metrów kwadratowych.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
160 000 € 150 000 € 25 €/m²
  • Kod obiektowy 52249
  • Metry kw. 5856 m²
  • Odległość do plaży 4000 m
Sprzedaż
2 700 000 € 1088 €/m²
  • Kod obiektowy 54632
  • Metry kw. 2480 m²
  • Odległość do plaży 700 m
Sprzedaż
2 100 000 € 6441 €/m²
  • Kod obiektowy 46084
  • Metry kw. 326 m²
  • Odległość do plaży 700 m
Sprzedaż
1 700 000 € 1 600 000 € 421 €/m²
  • Kod obiektowy 14002
  • Metry kw. 3800 m²
  • Odległość do plaży 3700 m
Sprzedaż
150 000 € 495 €/m²
  • Kod obiektowy 59354
  • Metry kw. 303 m²
  • Odległość do plaży 3000 m
Sprzedaż
180 000 € 30 €/m²
  • Kod obiektowy 39256
  • Metry kw. 5870 m²
  • Odległość do plaży 5500 m
Sprzedaż
500 000 € 540 €/m²
  • Kod obiektowy 58261
  • Metry kw. 925 m²
  • Odległość do plaży 2500 m
Sprzedaż
130 000 € 325 €/m²
  • Kod obiektowy 49616
  • Metry kw. 400 m²
  • Odległość do plaży 1200 m
Sprzedaż
160 000 € 579 €/m²
  • Kod obiektowy 53066
  • Metry kw. 276 m²
  • Odległość do plaży 3000 m
Sprzedaż
Na zapytanie
  • Kod obiektowy 32476
  • Metry kw. 17200 m²
  • Odległość do plaży 16500 m

Subskrypcja newslettera