90 000 €
16 €/m²
Property 36009 photo 1
Property 36009 photo 2
Property 36009 photo 3
Property 36009 photo 4
Property 36009 photo 5
Property 36009 photo 6
Property 36009 photo 7
Property 36009 photo 8
Property 36009 photo 9
Property 36009 photo 10
Property 36009 photo 11
Property 36009 photo 12
Property 36009 photo 13
Property 36009 photo 14
Property 36009 photo 15
Property 36009 photo 16
Property 36009 photo 17
Property 36009 photo 18
Property 36009 photo 19

Details

  • Odległość do morza: 3500 m
  • Odległość do najbliższego miasta: 11 km
  • Odległość od lotniska: 6 km

Opis

Na sprzedaż Działka5304 metrów kwadratowych na Korfu. Znajduje się poza planem miasta. Teren posiada: dostęp do wody, dostęp do prądu.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
96 000 € 47 €/m²
  • Kod obiektowy 40719
  • Metry kw. 2010 m²
  • Odległość do plaży 2800 m
Sprzedaż
85 000 € 120 €/m²
  • Kod obiektowy 65424
  • Metry kw. 708 m²
  • Odległość do plaży 1700 m
Sprzedaż
110 000 € 49 €/m²
  • Kod obiektowy 35814
  • Metry kw. 2216 m²
  • Odległość do plaży 3000 m
Sprzedaż
105 000 € 42 €/m²
  • Kod obiektowy 61454
  • Metry kw. 2470 m²
  • Odległość do plaży 1200 m
Sprzedaż
110 000 € 44 €/m²
  • Kod obiektowy 27152
  • Metry kw. 2500 m²
  • Odległość do plaży 750 m
Sprzedaż
75 000 € 34 €/m²
  • Kod obiektowy 63707
  • Metry kw. 2200 m²
  • Odległość do plaży 3000 m
Sprzedaż
90 000 € 459 €/m²
  • Kod obiektowy 61050
  • Metry kw. 196 m²
  • Odległość do plaży 4400 m
Sprzedaż
130 000 € 56 €/m²
  • Kod obiektowy 65288
  • Metry kw. 2300 m²
  • Odległość do plaży 3500 m
Sprzedaż
90 000 € 123 €/m²
  • Kod obiektowy 50053
  • Metry kw. 727 m²
  • Odległość do plaży 700 m
Sprzedaż
100 000 € 102 €/m²
  • Kod obiektowy 42009
  • Metry kw. 975 m²
  • Odległość do plaży 2500 m

Subskrypcja newslettera