Sprzedaż - Działka 18865 m² na Krecie

Grecja Kreta Prefektura Lasithi Agios Nikolaos
390 000 €
20 €/m²
Property 36021 photo 1
Property 36021 photo 2
Property 36021 photo 3
Property 36021 photo 4

Details

  • Odległość do morza: 11000 m
  • Odległość od lotniska: 40 km

Opis

Na sprzedaż Działka18865 metrów kwadratowych na Krecie. Pozwolenie na budowę do 280 metrów kwadratowych.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
430 000 € 52 €/m²
  • Kod obiektowy 56286
  • Metry kw. 8131 m²
  • Odległość do plaży 1500 m
Sprzedaż
430 000 € 1699 €/m²
  • Kod obiektowy 56671
  • Metry kw. 253 m²
  • Odległość do plaży 150 m
Sprzedaż
375 000 € 299 000 € 110 €/m²
  • Kod obiektowy 31238
  • Metry kw. 2700 m²
  • Odległość do plaży 3300 m
Sprzedaż
450 000 € 111 €/m²
  • Kod obiektowy 62153
  • Metry kw. 4021 m²
  • Odległość do plaży 750 m
Sprzedaż
320 000 € 25 €/m²
  • Kod obiektowy 35606
  • Metry kw. 12728 m²
  • Odległość do plaży 900 m
Sprzedaż
350 000 € 116 €/m²
  • Kod obiektowy 56280
  • Metry kw. 3000 m²
  • Odległość do plaży 150 m
Sprzedaż
374 000 € 33 €/m²
  • Kod obiektowy 50665
  • Metry kw. 11228 m²
  • Odległość do plaży 731 m
Sprzedaż
320 000 € 32 €/m²
  • Kod obiektowy 59200
  • Metry kw. 10000 m²
  • Odległość do plaży 5000 m
Sprzedaż
500 000 € 2688 €/m²
  • Kod obiektowy 56281
  • Metry kw. 186 m²
  • Odległość do plaży 5500 m
Sprzedaż
400 000 € 72 €/m²
  • Kod obiektowy 50674
  • Metry kw. 5500 m²
  • Odległość do plaży 750 m

Subskrypcja newslettera