2 830 000 €
148 €/m²
Property 36085 photo 1
Property 36085 photo 2
Property 36085 photo 3
Property 36085 photo 4
Property 36085 photo 5

Details

  • Odległość do morza: 400 m
  • Odległość do najbliższego miasta: 1 km
  • Odległość od lotniska: 59 km

Opis

Na sprzedaż Działka19017 metrów kwadratowych na Krecie. Znajduje się poza planem miasta. Teren posiada: dostęp do wody, dostęp do prądu. Pozwolenie na budowę do 200 metrów kwadratowych. Nieruchomość oferuje wspaniały panoramiczny widok na morze, na góry, na miasto.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
2 346 000 € 53 €/m²
  • Kod obiektowy 50279
  • Metry kw. 44000 m²
  • Odległość do plaży 30 m
Sprzedaż
2 670 000 € 494 €/m²
  • Kod obiektowy 41749
  • Metry kw. 5400 m²
  • Odległość do plaży 370 m
Sprzedaż
3 750 000 € 92 €/m²
  • Kod obiektowy 57935
  • Metry kw. 40453 m²
  • Odległość do plaży 400 m
Sprzedaż
3 300 000 € 55 €/m²
  • Kod obiektowy 30725
  • Metry kw. 60000 m²
  • Odległość do plaży 1000 m
Sprzedaż
2 750 000 € 4824 €/m²
  • Kod obiektowy 12484
  • Metry kw. 570 m²
  • Odległość do plaży 4000 m
Sprzedaż
Na zapytanie
  • Kod obiektowy 39997
  • Metry kw. 41865 m²
  • Odległość do plaży 330 m
Sprzedaż
2 935 000 € 29 €/m²
  • Kod obiektowy 64251
  • Metry kw. 100000 m²
  • Odległość do plaży 900 m
Sprzedaż
Na zapytanie
  • Kod obiektowy 42922
  • Metry kw. 2129 m²
  • Odległość do plaży 1000 m
Sprzedaż
2 600 000 € 38 €/m²
  • Kod obiektowy 47235
  • Metry kw. 68000 m²
  • Odległość do plaży 1 m
Sprzedaż
3 000 000 € 75 €/m²
  • Kod obiektowy 33304
  • Metry kw. 40000 m²
  • Odległość do plaży 800 m

Subskrypcja newslettera